İçeriğe atla

Azerbaycan 2013 : Farid Mammadov - Hold Me

Uğur

PUANINIZ?  

23 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 302
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

bende birincilik beklemiodum hatta azerbaycanın en çok sevdiğim şarkısı alwaystir ama ilk 5 bekliodum 2011 için

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Elyane zaten 2011'de katilmisti. Kanimca Nigar'in ardindan 2. olmustu, Eldar 3.ydu fakat Nigar daha sonra Eldar'la calismak istemisti. (Yine de emin degilim)

Ordaki heyet seçti Nigar ve Eldar'ı

Fakat Eldar 1. olmadi diye biliyorum. 2008'de de heyet Elnur'u 1. secmisti, Samir 2. ydi fakat Elnur daha sonra Samir'le calisma sartini ortaya sundu, kurul da kabul etti. Ayni durum 2011'de de oldu diye biliyodum.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Izlemedim ulusal finali ama 2008'i izlemistim, TRT2 vermisti.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[video=youtube]

TEK ADAYIM

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> DENİZ SEKİDEN GÜZEL SÖLEMİŞTİ ZAMANINDA

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Elyane zaten 2011'de katilmisti. Kanimca Nigar'in ardindan 2. olmustu, Eldar 3.ydu fakat Nigar daha sonra Eldar'la calismak istemisti. (Yine de emin degilim)

Ordaki heyet seçti Nigar ve Eldar'ı

Fakat Eldar 1. olmadi diye biliyorum. 2008'de de heyet Elnur'u 1. secmisti, Samir 2. ydi fakat Elnur daha sonra Samir'le calisma sartini ortaya sundu, kurul da kabul etti. Ayni durum 2011'de de oldu diye biliyodum.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Izlemedim ulusal finali ama 2008'i izlemistim, TRT2 vermisti.

ben 2011 ulusal finallerini izledim zaten heyet düet yapmalarını istedi eldar ve nigarin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

AZERBAYCAN ULUSAL FİNAL SÜRECİNE BAŞLADI! Geçtiğimiz perşembe ve cuma günleri, 128 şarkıyı 100'e düşürecek özel bir jüri ön sınava başladı.

Şanslı finalistler seri eleme şovlarında yarışmak üzere TV'ye çıkacaklar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...