İçeriğe atla

Azerbaycan 2013 : Farid Mammadov - Hold Me

Uğur

PUANINIZ?  

23 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• 2 hafta sonra...
  • İleti 302
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

[align=center]Eurovision'un en başarılı ülkesi olan Azerbaycan milli seçim turuna 19 Kasım tarihinde İctimai TV'de başlayacak.[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tabi besteyi İsveçli'ye, şark sözününü Amerikan'a yaptırıp sanatçıya da Almanya'da eğitim aldırırsam ben de öyle olurum. Bir de petrol ohhhhhh çay da yanında

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
qq

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Azerbaycan yarışmaya ilk katıldığı yıldan beri hep çok başarılı bari bize de yardım etseler adamlar 4.katılışta kazandı sonuçta

kazanmak önemli değil orada yarışmak önemli 1. olan şarkılarda genelde hak etmeden oluyo zaten orta derecedeki şarkılar 1. olur evet şarkıları güzeldi ama hiç birinde kendi emekleri yoktu
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tabi besteyi İsveçli'ye, şark sözününü Amerikan'a yaptırıp sanatçıya da Almanya'da eğitim aldırırsam ben de öyle olurum. Bir de petrol ohhhhhh çay da yanında

Gizlenmiş İçerik

qq

Seni allah kahretmesin.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

qq

Seni allah kahretmesin.

Amin.....
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Azerbaycan Temsilcisini Seçiyor !

Azerbaycan, Milli Seçim Turu için ayrıntıları paylaştı. Turun 19 Kasım'da başlaması planlanmış ancak teknik aksaklıklar nedeniyle ertelenmişti. Azerbaycan Televizyonu, Milli Seçim Turunun başlangıç tarihin

i önümüzdeki günlerde duyuracak.

Ulusal Final için İçtimai Tv'ye 128 başvuru yapıldı ve içlerinden 80 aday belirlendi. Adaylar arasında Danimarka, Kanada, Rusya'dan ve yurt dışında yaşayan birçok Azeri'den adaylar var. Bu 80 aday farklı gruplara ayrıldı ve her hafta 5 gün boyunca vokal yeteneklerini sergileyecekler.

Pazartesi : Eurovision Hitleri

Salı : Azerbaycan Müziği

Çarşamba : Dünya Hitleri

Perşembe : Sahne Performansı

Cuma günü ise adaylar kendi seçtikleri şarkıları seslendirecek.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...