İçeriğe atla

Ermenistan 2013 : Gor Sujyan - Lonely Planet

Uğur

PUANINIZ ?   

15 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 158
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

• 4 hafta sonra...

Ermenistan ulusal finalini çok merak ediyorum ben de. En son 2010 'da takip etmiştim şarkıların hepsini dinlemiş ve doğru tahmin ederk Eva'nın kazanacagını soylemiştim. Bakalım neler yarışacak bu sene . Ama lütfen BOOM BOOM CHAKA CHAKA tarzı fiyasko ötesi bir şarkı yarışmasın. Düsseldorf'ta resmen midem bulanmıştı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

[align=center]arménien news.am haberine gore Ermenistan'i "Eurovision 2013"te Arman Nshanyan temsil edecek![/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

[align=center][video=youtube]

[/align]
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Bu haber doğru mu yalan mı bilmem de;

İçimden bi ses Ermenistan bu sene bomba gibi dönecek diyor ama hadi hayırlısı

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ermenistan'ın en iyi sanatçısını da gönderseler istedikleri dereceyi alacaklarını düşünmüyorum..bu sene yarışma sırf azerbaycan da yapılıyor diye katılmadılar..böyle bi ülkeye halk zaten oy vermiyor e jürinin verdiği puanlada nereye kadar ki yani.Zaten biliyoruz ki eurovision'da sadece şarkıya bakılmıyor , işin içine siyaset karışınca ermenistan ve israil gibi ülkelerin işi artık şansa kalıyor.Gerçi siyaseti karıştıranda kendileri bunun bi şarkı yarışması olduğunu düşünüp Azerbaycan'a gelebilirlerdi

Gizlenmiş İçerik

bilmiyorum bana katılır mısınız ama açık konuşucak olursam adamın sesi gayet güzel ama katılırsa eva rivas olayına döneceğine şüphem yok

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

buda benim şahsi görüşümdür ermenistanın eurovisionda olmasını çok istiyorum ayrı bir renk katıyorlar bana göre katıldıkları kötü şarkı yok en azından eğlendiriyorlar ülke olarak bakmayıp şarkı olarak bakmalıyız bence bu sene katılıyorlarmış ben kendi adıma çok mutlu oldum ermenilerin müziğini beğeniyorum çünkü

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Zaten siyaseti kendileri karıştırıyorlar..ya şarkılarında dolaylı olarak bu durumu anlatmaya çalışıyorlar ya da bu sene olduğu gibi "biz o ülkeye gelmeyiz" zihniyetiyle azerbaycan'a gelmiyorlar..türklerde ya da azerilerde herhangi bir istememe durumu yok en azından bizler bunu eurovision'a karıştırmıyoruz..eurovisionda yinede puan veriyoruz yani biliyorsunuz ki

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

biliyorum ben seni anladım zaten..benim anlatmaya çalıştığım istedikleri ya da hakettikleri sonuçları alamamasında ki nedenler

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 4 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...