İçeriğe atla

Ermenistan 2013 : Gor Sujyan - Lonely Planet

Uğur

PUANINIZ ?   

15 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 158
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

bu yıl Türkiyenin olmaması cidden üzücü bu kadar kötü şarkı içinde orta bir şarkıyla bile dereceye girerdik..

Kesinlikle. Daha da üzücü olanı İsveç'in mükemmel organizasyonunda berbat şarkılar izleyeceğiz.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]Ermenistan Temsilcisi Gor Sujyan: "Açıklanan şarkı henüz tanıtım versiyonuydu. Şarkıda büyük değişimler olacak ve daha da güçlendirilecek. Ermenistan'a zafer getireceğime inanıyorum ve bunun için savaşacağım.[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Zafer getirecekmiş

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> kendileride inanıyor ya bunlara

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]Ermenistan Temsilcisi Gor Sujyan: "Açıklanan şarkı henüz tanıtım versiyonuydu. Şarkıda büyük değişimler olacak ve daha da güçlendirilecek. Ermenistan'a zafer getireceğime inanıyorum ve bunun için savaşacağım.[/align]

Malazgirt vol. 212
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]Ermenistan Temsilcisi Gor Sujyan: Ermenistan'a zafer getireceğime inanıyorum ve bunun için savaşacağım.[/align]

(KURŞUN YEDİ)

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ermenistanı bugüne kadar hep beğendim

Apricot stone

Sirusho

Inga Anush

Emmy

Ama bu olmadı

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ankette 1 puan kullanan Halley ve Musty cok iyimserler bence.

Gizlenmiş İçerik

Komsu komsunun kulune muhtactir, bugun biz ona yarin o bize

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Oh yeah, tuyler diken diken. Gozler doldu.

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...