İçeriğe atla

NTV'den Eurovision Sitesi

Oguzhan

Pinlenen İletiler

NTV'den Eurovision severlere yepyeni bir site :

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Sizlerde Eurovision hakkında yepyeni bilgiler öğrenebilir, bilgi yarışmasında yarışabilirsiniz. İyi eğlenceler !

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

HEMEN YARIŞTIM 10 DOĞRU 5 YANLIŞ

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Gizlenmiş İçerik

AA 30 SORUYMUŞ

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yarışmadaki sorular çok kolay:)

Bulend Ozveren'in hangi programi sunmadigi ve Bulend Ozveren'in Bulgaristan'in verdigi puana Aferin mi Tesekkurler mi dedigi disinda. O sorular gereksiz olmus.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yarışmadaki sorular çok kolay:)

Bulend Ozveren'in hangi programi sunmadigi ve Bulend Ozveren'in Bulgaristan'in verdigi puana Aferin mi Tesekkurler mi dedigi disinda. O sorular gereksiz olmus. :)

Aferinli soru kolay:) hatırlamıyorum ama diğerleri olsa soru olmazdı.. Sunmadığı programı da salladım tuttu.. O isimli bir programı sunmayacağını tahmin ettim:)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 hafta sonra...

ilk önce sertab erener'in birinciliği gibisiniz dedi ve en son;

Gizlenmiş İçerik

sertab erenerin birinciligi gibisiniz ne demektir yaw

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...