İçeriğe atla

Recap of the dress rehearsal first Semi-Final

Mustafa

Pinlenen İletiler

san marınoda gelişme var favorim hala aynı BELÇİKA

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Gerek Anlamlı Sözleri Gerekse Solistin Temiz Sesi Hakkı Yenicek Büyük Bir İhtimal Ama Favorim BELÇİKA

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ivi her gördüğümde daha iddialı geliyor dolayısıyla bilemiyorum

Gizlenmiş İçerik

Aynen katılıyorum. Gerçekten Ivi her provada daha iyiye gidiyor. Bence bazıları beğenmemek için kendini şartlamış. Şovu da iyi sesi de iyi. Yarın akşam da arenayı sallayacak en alkış alan performansı yapacak. Kostümlü provada bile Ivi kadar alkış ve çığlık toplayan yok. Bu arada Euroclub'da en çok ilgiyi "La La Love" ve "Party for Everybody" görüyormuş. Sürekli istek alıyorlarmış. Yunanistan ise OGAE oylamasında Rusya'yı geçerek birinci sıraya oturmuş. Onu Romanya,Rusya,Kıbrıs ve İzlanda takip ediyor. Yunanistan'ın oyları bana biraz şişirme gibi geldi ama neyse.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Son 21 saat!

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eurovision gecesi Euroclub'takiler oylama yapmayacak sadece maalesef. Ivi en başında şarkıdan kaybediyor, şarkı berbat şarkı. Baştan sona izledim videoyu ne kadar iğrenç şarkılar var. Bu berbat şarkılar içinden İsviçre yine finale yükselemezse bi daha katılmasın ciddiyim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

son 19 dakika

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Gizlenmiş İçerik

:clap:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...