İçeriğe atla

Sigur Rós - Valtari

Ulaş

Pinlenen İletiler

[align=center]İzlanda'nın en ünlü gruplarından Sigur Rós'un yeni albümü Valtari, 28 Mayıs'ta çıkıyor.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Albüm tüm dünyada aynı saatte "Valtari Hour" etkinliği kapsamında müzikseverlere canlı yayınla dinletildi.

[06:15] 01. Sigur Rós - Ég anda

[07:44] 02. Sigur Rós - Ekki múkk

[06:37] 03. Sigur Rós - Varúð

[05:05] 04. Sigur Rós - Rembihnútur

[06:37] 05. Sigur Rós - Dauðalogn

[06:00] 06. Sigur Rós - Varðeldur

[08:18] 07. Sigur Rós - Valtari

[07:50] 08. Sigur Rós - Fjögur píanó[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu grubu pek sevmiyorum şarkılar korkunç duruyor. İzlandaca zaten çok boğuk bir dil. Danimarkalılar tarafından oluşturulmuş bir dil modern izlanda ama zaten Danimarkacanın telaffuzu yeteri kadar zor izlandacanınki x1milyon daha zor.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu grubu pek sevmiyorum şarkılar korkunç duruyor. İzlandaca zaten çok boğuk bir dil. Danimarkalılar tarafından oluşturulmuş bir dil modern izlanda ama zaten Danimarkacanın telaffuzu yeteri kadar zor izlandacanınki x1milyon daha zor.

Gizlenmiş İçerik

Ben de ilk dün dinledim, ve hayatım değişti, o derece vuruldum bu gruba.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hoppipola adlı şarkısını dinlediğim sanatçı

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> ... Gerçekten korkunç

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hoppipola adlı şarkısını dinlediğim sanatçı

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> ... Gerçekten korkunç

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Zevksizliğimi yüzüme vurmayın

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ragnheiður Gröndal tavsiye ederim

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Oha hem de albümü çıkmış

Gizlenmiş İçerik

Çok takk fyrir çok takk fyrir

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...