İçeriğe atla

yabancı dizi Game of Thrones İzleme Kulübü

Züreyfa

Pinlenen İletiler

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Game of Thrones (Türkçe: Taht Oyunları), David Benioff ile D. B. Weiss tarafından yaratılan fantastik televizyon dizisidir. Dizi, ABD televizyon kanalı HBO'da yayınlanmaktadır. George R. R. Martin'in epik fantezi serisi Buz ve Ateşin Şarkısı'ndan uyarlanmış olan dizi, adını serinin ilk kitabından almaktadır. Kuzey İrlanda, Malta, Hırvatistan, İzlanda ve Fas'taki mekanlar ile Belfast'taki bir stüdyoda çekilmektedir. İlk bölümü, 17 Nisan 2011 tarihinde HBO'da yayınlanan dizinin altıncı sezonu tamamlanmıştır. (Kaynak: Ben girebiliyorum, siz de girin)

Sevgili Eurovision Time üyeleri, bildiğiniz gibi Game of Thrones dünya çapında ünlü bir dizi. Sitemizde diziyi izleyen ve izlemeyen çokça kişi var. Dizinin 7. sezonuna çok kısa bir süre kalmışken bir dizi izleme grubu oluşturmak istiyorum. Her gün bir bölüm izleyeceğiz ve burada o bölümü tartışacağız. Hem diziyi hiç izlememiş olanlar izleyecek, hem de izlemiş olanlar yeni sezon öncesi baştan izlemiş olacaklar. İlk bölüme 15 Mayıs'ta başlar isek, yeni sezondan iki gün önce diziyi tamamlayabiliriz. Sizler ne düşünüyorsunuz?

İlgi olmaması durumunda bu konu kendisini imha edecektir.

[TABLE=class: grid, width: 300, align: center]

[TD]KATILIMCILAR[/TD]

[TD]@Züreyfa[/TD]

[TD]@Troliçe[/TD]

[TD]@Cem[/TD]

[TD]@Uğur[/TD]

[TD]@Canreyhan[/TD]

[/TABLE]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Of izlediğim dizileri izleyemiyorum bi daha ben ama bölümü söylerseniz hatırlarım bence

Eskiden ben de böyle düşünüyordum. Daha sonra House of Cards'ın 4. sezonundan önce ilk 3 sezonunu baştan izledim. Breaking Bad'i de baştan sona izledim. Unuttuğun bir çok şeyi hatırlıyorsun ve kaçırdığın bir çok detayı görüyorsun. Dizi kaliteli olunca sıkmıyor zaten.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...