İçeriğe atla

Türkiye 2018 : (Katılmıyor)

Uğur

Pinlenen İletiler

• İleti 251
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Hadise'den Türkiye geri dönsün çağrısı
trt hadiseyle anlaşmış ve eurovisiona geri dönüyormuşuz

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hadiseden cevap gecikmedi bu sefer bum tak tak adinda sarki yaptim.

kiyafetim cok farkli olacak.

klibimi rtuk yayinlamayabilir ama olsun ben yine de cikip baldir bacak show yapcam

bu sefer sarkinin yarisindan cogunu ben soylemeyi dusunuyorum

vokalde bir kiz bir erkek olcak ve bu sefer erkegin sesi biraz daha baskin cikacak ki benim soyledigim yerler anlasilmasin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hadiseden cevap gecikmedi bu sefer bum tak tak adinda sarki yaptim.

kiyafetim cok farkli olacak.

klibimi rtuk yayinlamayabilir ama olsun ben yine de cikip baldir bacak show yapcam

bu sefer sarkinin yarisindan cogunu ben soylemeyi dusunuyorum

vokalde bir kiz bir erkek olcak ve bu sefer erkegin sesi biraz daha baskin cikacak ki benim soyledigim yerler anlasilmasin.

Finalden önce çorba içmiycekmiş bunu da eklemelisin

E5603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Artık katılalım şu yarışmaya. Katıldığımız yıllara bakıyorum. Çoğu ülkeden daha iyi derece yapmışız hep. Oylama sistemi bahanesiyle katılmamak çok saçma. Hadi avrupadan uzaklaşmak için katılmıyor desek. Avrupa yarışmasından çıktı artık. Avustralya katılıyor biz yokuz beni deli etmeyin. :ifrit:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Dün gece rüyamda Sayın Cumhurbaşkanı'nın huzurundaydım. Kendisi benim de içerisinde bulunduğum bir gruba, ülkenin gidişatı hakkında düşüncelerini aktarıyordu. Konu yurt dışındaki spor organizasyonlarından açılınca, birisi Eurovision'a katılmadığımızdan bahsetti. Cumhurbaşkanımız, yanındaki danışmanlarından birine bunun sebebini sordu. Kendisinin durumdan haberdar olmadığını söyleyerek, Türkiye'nin uluslararası her ortamda temsil edilmesinden yana olduğunu buyurdu. Daha sonra iç meseleler hakkında konuşmaya devam etti.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hadise'nin paylaşımını paylaştık diye herkes herkesi hayalperest ilan etti. :bukadarsictim:

Nası bi ezberci zihniyet bu

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

SVOTROS

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ilk once elestirdigimiz komsu oylamasini KENDIMIZ Yapmayacagiz

Turkiye suan katilsa 12 sini isvece 10 puanini avustralyayami vericek saniyorsunuz ? KOMEDI OLMAYIN

Ayni sekil devam edicek 12 azerbaycan

10 Bosna

8 Makedonya

7 bulgaristan diye

Bence Katilip Yarismayi Kirletmeyelim Turkiyesizde Yarisma Cok guzel Cok Heyecnli

SM-G532F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...