İçeriğe atla

Birleşik Krallık 2018 : SuRie - Storm

Uğur

PUANINIZ?  

6 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 296
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Popüler Mesajlar

Uğur

Asanda'sı da, Jaz'ı da 15-20 arasında bi yerde olacaktı zaten :oyle:

Surie de öyle bi yerlerde olur hissim :tabitabi:

BK müzik endüstrisi gücünü Eurovision'da kullanmadığı sürece :dusunuyorum:

Eurovision'da başarı beklememeli :sictikyine:

Özetle kimin seçileceğinin yapacağı dereceye önemi olmadığı bir ulusal finaldi. Her şarkı eşitti bence.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Özetle BBC ESC i önemsemiyorrrrrr

Evet. Önemsiyor olsa en basitinden benim ETSC'ye gönderdiğim klibi 50-100 bin bandında izlenen çok iyi amatör şarkıcılar var, onlara yönelirdi. Bi dönem yaşı başını aşmış kült şarkıcıları gönderdiler. Sonra no-name ulusal finale geri döndüler. Organizasyon da ayrı fecaat. BBC, televizyonculuk tarihinin bir numaralı kanalıdır normalde. İstese Melodifestivalen tadında bir ulusal final de yapabilir. Müzik endüstrisi zaten dünyada ilk 3'te. Böyle devam ettikçe son sıralardan kurtuluş yok.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[h=3]Dünya gündemi[/h]

• Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Dünya gündemi

• Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

BBC'nin ikinci kanalında, bu şarkılarla, böyle rezil bi ulusal final yaparsan sonucu bu

:oyle:

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

You Decide'ın üç senedir bitmek bilmeyen, Birleşik Krallık'ın bir adım öteye gidebilmesine olanak tanımayan sorunları :

1. Mr. and Mrs. Brown hikaye kitabı şeklinde, gerizekalıya söylercesine yazılmış basit sözler

2. 2000'ler başından kalma, muhtemelen 72 yaşındaki masteringçinin hazırladığı demodenin de ötesinde basit altyapılar

3. Organizasyona, sahneye, sahnelemeye sıfır özen

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...