İçeriğe atla

Birleşik Krallık 2018 : SuRie - Storm

Uğur

PUANINIZ?  

6 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 296
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Popüler Mesajlar

Uğur

Yahu çok değil 10 sene önce koskoca ANDREW LLOYD WEBBERa şarkı yazdırmışsın, yetmemiş sahnede piyano çaldırmışsın, 5. olmuşsun bu tamam, ama molly'dir lucien'dir biri şarkı söylemeyi bilmiyor diğeri güzelim şarkıyı kasap köfte gibi mundar ediyor, sonra yok efenim hakkı yeniliyor

:tamamolur:

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Osursa, şu yolladıklarından güzel şarkı olur demek istedin sanırım.

Bütün ülkeler şarkı alımlarını bitirdikten sonra 1 ay süreli şarkı alımı başlatıyorlar. Milletin artıklarından ulusal final yapıyorlar. Gösterdikleri özen sıfır. Çoğu sene finalde yer alarak, başka bir ülkenin hakkını yiyorlar.

Ilgisizlik gayet normal bence ulkeye genel bi önyargı var u.k gotunu yirtsa 5ten oteye gecemez

Big 5 olayi kalkmali mi evet haksizlik mi evet o ayri bi konu

SM-J530F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

BK'nın paranoyalarının sorumlusu da mı Evropa? Kuruntu yapmasınlar, düzgün şarkı yollasınlar onlar da. Başka ülkelerin yarı finalden çıkmayı başaramayacağı şarkılarla 20. oluyorlar, bir de şikayet ediyorlar.

İtalya yeni ülke kontenjanından bir yerlere geliyor

aynen fransa yardırıyor 12. oldu requiemle

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İtalya yeni ülke kontenjanından bir yerlere geliyor

aynen fransa yardırıyor 12. oldu requiemle

10 sene oldu, ne yeni ülkesi? Eurovision izleyenlerin kaç tanesi İtalya'nın çekilip, döndüğünü biliyor? Boş boş bahaneler. Requiem de beğenildiği derecede bir sonuç aldı. Kimse ilk 5 yapmasını beklemiyordu zaten.

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

10 sene oldu, ne yeni ülkesi? Eurovision izleyenlerin kaç tanesi İtalya'nın çekilip, döndüğünü biliyor? Boş boş bahaneler. Requiem de beğenildiği derecede bir sonuç aldı. Kimse ilk 5 yapmasını beklemiyordu zaten.

eziklediğin ülke u.k arasında 25 puan fark vardı arasında fransanın. 10 yılda aldığı en iyi derece 6.lık onu da nasıl aldı bilmiyorum fransa bu sene hakkını alırsa belki big 5'a bi ön yargı yok deriz ama finali izlemeden bunu bilemiycez....

italya nası derece yapıyor asla anlamıyorum hiç bi derecesini hak etmedi II vollo dışında

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

eziklediğin ülke u.k arasında 25 puan fark vardı arasında fransanın. 10 yılda aldığı en iyi derece 6.lık onu da nasıl aldı bilmiyorum fransa bu sene hakkını alırsa belki big 5'a bi ön yargı yok deriz ama finali izlemeden bunu bilemiycez....

Son 10 yılda 5. olmuştu BK da. Hatta Fransa da ilk 10'daydı o sene. Nasıl olduğunu hemen anlatayım. İnsanlar şarkıyı sevince oy atıyorlar. Sevmedikleri zaman ise atmıyorlar.

italya nası derece yapıyor asla anlamıyorum hiç bi derecesini hak etmedi II vollo dışında

Sorun biraz da sende bence.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Canim benin kendine gerizekali muamelesi yap bana yapicana verilerle acikliyorum burda kafamdan atmiyorum

kendin dedigin gibi hic çalışmayan u.k ve emek harcayan fransa ile son 10 yilda ki basarilari nerdeyse aynı birinin istisna olarak 6.ligi birinin 5.ligi var

Simdi git baskasina saldir askim

Son 10 yılda 5. olmuştu BK da. Hatta Fransa da ilk 10'daydı o sene. Nasıl olduğunu hemen anlatayım. İnsanlar şarkıyı sevince oy atıyorlar. Sevmedikleri zaman ise atmıyorlar.

Sorun biraz da sende bence.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Almanya kazandı, italya semihin dediği gibi yardırıyor, fransa, uk gibi saçma şarkılar yollamayınca gayet yukarılara çıkabiliyor, bi bkya karşı mı önyargı var

Ayrıca izleyen o kadar insan büyük beşliye mi bakıyor sanki ya, bu mantık aynı portekiz hayatta kazanamaz, hollanda hayatta finale çıkamaz, çek ne yapsa da derece alamaz mantığı

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Canim benin kendine gerizekali muamelesi yap bana yapicana verilerle acikliyorum burda kafamdan atmiyorum

kendin dedigin gibi hic çalışmayan u.k ve emek harcayan fransa ile son 10 yilda ki basarilari nerdeyse birinin istisna olarak 6.ligi birinin 5.ligi var

Simdi git baskasina saldir askim

Ben durumu açıkladım sadece. Fransa Eurovision'a 3 senedir özen gösteriyor sadece. Onların beceriksizliklerini de gördük geçmişte. 2014 ve 2018 ulusal finallerini karşılaştırmak yeterli bunu görmek için. Senin bir şarkıyı sevmen, onun başarılı olacağı anlamına gelmiyor. BK şarkılarının çoğunu fanlar sevmiyor. Genel izleyici de sevmiyor ki oy alamıyorlar.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

8 senedir BK'nın içini dışını biliyorum artık. Öyle no-name isimler, şarkılar çıkıyor ki Eurovision'a katısa dereceye oynayacak. Ama BBC gereken özeni gösteremiyor maalesef.

2016'dan bu yana ulusal finale geri döndüler. İlk iki sene BBC'nin 4. kanalında yayınladılar You Decide'ı. Bu sene 2. kanala aldılar anca. Bu bile ne kadar özen gösterdiğinin bir göstergesi. Bu seneki ulusal finalde iyi sesler vardı, fakat şarkıların hepsi o kadar demodeydi ki. Hepsinin altyapısı 75 yaşındaki yaşlı bi aranjörün elinden çıkma gibi demo tadındaydı. Beceremiyorlar bu işi kesinlikle.

Dünyanın müzik endüstrisini yönlendiren en önemli ülkelerden birisin. BBC'nin 1. kanalında düzenle önce ulusal finalini, o yarışma milyonlarca insana ulaşsın. Sonra konuşalım. Ulusal finale de gerek yok gerçi, ama son zamanlarda bu konuda ısrarcı oldukları için söyledim.

BK'nın yakın tarihinde 2009 ve 2014 hariç kayda değer bir şarkı çıkmadı. 2014'te gerçekten haksızlık yapıldığı konusunda hemfikiriz zaten. En azından sahnelemesi her ne kadar kötü olursa olsun, geri vokaller ne kadar başarısız olursa olsun (ki vokallerin önplanda olduğu bir şarkıydı), ilk 10'a girmeyi hak ediyordu. Olmadı. Onca yıl arasında bir tane de haksızlık olsun. Ne şarkılar yarıfinallerde eleniyor, her ülkenin başına geliyor böyle haksızlıklar çoğu zaman. O yüzden bu bir kıstas değil.

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...