İçeriğe atla

Hollanda 2018 : Waylon - Outlaw In 'Em

Uğur

PUANINIZ?  

4 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

BÜYÜK HOLLANDA FİNALDEEEE

KISKANANLAR ÇATTTTLASIN!

AVROTOS/ZÜREY

HOLLANDA severler toplaşın

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 179
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Yooo dinlediğim bi şarkı fakat 43 ülke arasında 17. Sıramdaydı

Etscye bu tarz yollamıyorum evet çünkü yolladığım şarkıların büyük çoğunluğu benim beğenmediiim sizin sevdiğiniz sitede derece yapan türler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Niye yerden yere vurdunuz?

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

İyiydi bence, çıkacağı da çok netti.

tamam ama hocam :baziseyler:

bu adam çok itici diyorum, surayına yumruk atasım geliyor, bir de teksaslıymış gibi konuşuyo sürekli :oylariniyolla:

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tamam ama hocam :baziseyler:

bu adam çok itici diyorum, surayına yumruk atasım geliyor, bir de teksaslıymış gibi konuşuyo sürekli :oylariniyolla:

:alinsunubasimdan: Şimdi canım yarışmacıların kişilikleri hakkında subjektif yorumlardan kaçınalım diyorum ben.

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eğri oturup, doğru konuşalım. Çıkacağı çok da net değildi peformansını izledikten sonra.

Hatta Zürey bey hop oturup, hop kalktı, şarkıyı çok seven biri olarak.

Bana öyle gelmiş de olabilir tabi ki fakat ben Hollanda 6. veya 7. olarak zorlanmadan çıkmıştır diye düşünüyorum.

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sanat bir dışavurum ise şayet, kişilikleri olmadan yarışmacıları değerlendirmek doğru mudur peki hocam, soruyorum size :bibak:

Sanat içtekilerin dışavurumuysa şayet sadece kişiliğin etkilerinden bahsedemeyiz. :oyle:

Karşılatırma yapmak istiyursak bir tez konusu olarak bu parçayı ele alalım çevresel ve biyolojik etkileri de kişiliğin yanına koyarak derin inceleyelim cnm. :sizesoruyorum:

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sanat içtekilerin dışavurumuysa şayet sadece kişiliğin etkilerinden bahsedemeyiz. :oyle:

Karşılatırma yapmak istiyursak bir tez konusu olarak bu parçayı ele alalım çevresel ve biyolojik etkileri de kişiliğin yanına koyarak derin inceleyelim cnm.

olur hocam, maşallah hocam

Gizlenmiş İçerik

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...