İçeriğe atla

İsviçre 2018 : Zibbz - Stones

Uğur

PUANINIZ?  

6 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 237
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Vanessa muhtemelen kazanır ulusal finali. Fakat şarkısı çok kilişe. Ben Chiara'yı tercih ederim onun yerine. Vanessa'nın seçilmesi halinde Eurovision'da final şansını zor görüyorum hislerimde. Hoş bir ses ve performanstı, sadece bu. Zibbz'in kazanma şansı kalmadı bence.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tüm performanslar sonucu Loreen'i bilen tek şirket Betfair Vanessa kazanır diyor :

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Burda da uluslararası jüri oylaması olacak bir de.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

gibi ülkelerden oluşan uluslararası jüriler de olacakmış ulusal finalde.

Hadi bakalım :nasilcikiyorum:

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...