İçeriğe atla

İsveç 2018 : Benjamin Ingrosso - Dance You Off

Uğur

PUANINIZ?  

7 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Uzun süredir Melfest tarihinin en iddiasız yarı finallerinden biriydi sahiden. Adam akıllı sadece 2 şarkı vardı. Onlar da Benjamin ve Renaida'dan. Umarım ikisini de finalde görürüz. İkinci şans için de John ve Sigrid sayılabilir belki ama gerçekten iddiasız bir yarı finalde olduklarından şanslılar.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

''My turn'' yallah You Decide'a. Yarı finalin bu kadar zayıf oluşundan faydalandı resmen. Bünyamin ikinci şansa kalırmış dumur olurmuşuz, Allah korusun. Finalde şansı olmayan bir slow. Ne slowlar elendi MF'de ya, bu şarkının finale çıkması çok anlamsız değil mi?

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İşte bunu beklemiyordum.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/ohmy@2x.png 2x" width="20" height="20">

Benjamin'in şarkısını dinleyebilecek olmak da memnun edici tabii

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Edit: Bir kafa karışıklığı ile Renaida'yı finalde sandım ikinci olarak adı açıklanınca. Bir yıl ara verince böyle oluyor tabii.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...