İçeriğe atla

Rusya 2018 : Julia Samoylova - I Won't Break

Uğur

PUANINIZ?  

5 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Klip çekilmesi hataydı zaten. Geçen seneki şarkısı top 10 listemde olurdu eğer yarışsaydı fakat bu şarkı Julia için yazılmış bir şarkı değil bu kadar. Şarkı güzel olabilir ama biz orada playback dinlemeyeceğiz sonuçta.

Juila'nın katılımı konusunda düşüncelerim de şöyle:

Sadece geçen seneki -Ukrayna'da yuhalanmamak için tekerlek sandalyeli biri göndermek istediler- iddialarını boşa çıkarmak amacıyla yeniden yolladıklarını düşünüyorum.

Yoksa Rus Eurovision fanları bile şarkıcının yarışmasını istemezken ne diye yarıştırdıklarına anlam veremeyiz.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Julia Samoylova'nın Eurovision performasında giyeceği elbise. Elbise Anastasia Zadorina tarafından tasarlandı.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2. yarı finalde Norveç'ten sonra provasını en merak ettiğim ikinci ülke :hihitabi:

Detone falan olacağını düşünmüyorum :dusunuyorum:

Umarım çok da iyi olmayan bir şarkıyı iyi bir şekilde satma stratejilerini Polina Gagarina'dan sonra Julia'ya da uygulamışlardır.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Partidekine nazaran daha iyi ama yine de çok kötü bir performans. Danscılar da çok saçma olmuş. Görselliği ön planda tutup kurtarmaya çalışmışlar ama oda olmamış bence. Rus diaspora oyları dahi kurtaramaz Rusya'yı. Şu performans direkt jüri sonunculuğuna aday.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aferin Rusya. Vokaller değişmiş mi emin değilim ama gayet güzel olmuş canlı performans.

Elbisesinin sahneyle bütünleşeceği gibi bir bilgi vardı öncesinde sanırım, led ekranlar kullanılıyor olsaydı dağ fikrini daha rahat uygulayabilirlerdi diye düşünüyorum.

Jüri sonuncusu San Marino ya da Slovenya falan olur bu yarı finalde. Rusya finalde, üzgünüm.

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...