İçeriğe atla

Romanya 2018 : The Humans - Goodbye

Uğur

PUANINIZ?  

4 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 217
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

11. Xandra

Bu, bu geceki kaçıncı zincir? Şu halay çeken oğlanlardan almışlar herhalde zinciri ödünç. Şarkı sıkıcı ve demode. Altyapısı fena olmamasına rağmen, sürekli tekrara girmesi sıkıyor izlerken. Ha bir de bu Rumen kadınları anırmaya çok meyilli sanırım.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

12. Jukebox & Bella

Rock yapacaksanız rock yapın, pop yapacaksanız pop. Şarkının hangi tarzda yürüyeceğine karar vermesi lazım önce. Çok arada kalmış bir şarkı olmuş. Kızın söylediği kısımları çıkarsan şarkıdan daha iyi. Neyse, geç bunu da.

3 şarkı kaldı bitse de gitsek :hihitabi:

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ya tum şarkılar halfplayback gereksizce klavye bateri gitarst çıkarıp duruyolar göstermelik çalmalar

Ve sırf bu yüzden performans aralarında salak salak röportaj yapmak zorunda kalıyolar. Uzadıkça uzuyo. Ermeniler ne güzel en azından performansların arasına bişey sıkıştırmadan yarımsaatte bitirdi 10 şarkıyı.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ve sırf bu yüzden performans aralarında salak salak röportaj yapmak zorunda kalıyolar. Uzadıkça uzuyo. Ermeniler ne güzel en azından performansların arasına bişey sıkıştırmadan yarımsaatte bitirdi 10 şarkıyı.

İlk ve Son izleyişim olur Romanya NF sini valla

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

14. Erzino & Tiziana

Kızın tipi Ece Seçkin-Danla Biliç karışımı bişey resmen :hahay:

Fena değilmiş bu, kalkıp bunu seçerlerse şaşırmam açıkçası. Sanremo şarkılarına benziyor tarz olarak ve bu tarz şarkılar Sanremo'da göklere çıkarılıyor genelde. Adamda tam İtalyan gırtlağı var zaten, İtalyan olabilir bile.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...