İçeriğe atla

Norveç 2018 : Alexander Rybak - That's How You Write A Song

Uğur

PUANINIZ?  

6 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Sahne kurulduktan sonra gelir anca prova fotoları falan. Spotify dinlenmeleri bu şekilde bu arada;

1. Vidar Villa "Moren Din" 826,374

2. Ida Maria "Scandilove" 279,475

3. Charla K: "Stop the music" 166,201

4. Aleksander Walmann: "Talk to the hand" 130,731

5. A. Rybak "That`s how you write a song" 128,630

6. Alejandro Fuentes: "Tengo Otra" 120,745

7. Tom Hugo: "I like, I like, I like" 93,493

8. Rebecca: "Who we are" 85,705

9. Stella/Alexandra "You Got Me" 60,296

10. Nicoline "Light me up" 48,939

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

1. A. Rybak "That`s how you write a song" 688,000

2. Vidar Villa "Moren Din" 210,000

3. Alejandro Fuentes: "Tengo Otra" 85,000

4. Rebecca: "Who we are" 63,000

5. Ida Maria "Scandilove" 35,000

6. Aleksander Walmann: "Talk to the hand" 29,000

7. Stella/Alexandra "You Got Me" 27,000

8. Charla K: "Stop the music" 23,000

9. Nicoline "Light me up" 11,000

10. Tom Hugo: "I like, I like, I like" 6,700

Bunlar da youtube izlenme sonuçlarıymış. [ben toplamadım - En son geçen hafta güncellenmiş.]

Tabii burada klibi bilmemnesi olanlar da var, kendi kanalına şarkısını dahi yüklememiş kişiler de var. O yüzden sağlıklı bir karşılaştırma yapmak zor.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

YouTube üstünden sağlıklı karşılaştırma zor bence de. Ama Spotify'da hepsi aynı gün yayınlandı, orası daha gerçekçi olabilir.

Alexander'ın YouTube'da bu kadar çok izlenmesi tanıdık bir isim olmasından dolayı da olabilir Eurovision takipçileri için. Valla şarkısı da gayet güzel, altyapısı güçlü. Umarım kazanabilir.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Rebecca'nın bu kadar az dinlenip her yerde favori olması ilginç

Ben bugüne kadar dinlenme sayılarının ya da listelere giren şarkıların sıralamalarının MGP sonuçlarına çok fazla etkisi olduğunu görmedim. Bu sene de öyle olur herhalde.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Rebecca'nın canlı performansını merak ediyorum. Umarım Laila Samuels gibi sıçmaz MGP gecesi şarkının içine. Arkasında Morland'ın desteği olması umut verici, kazanırsa ilk 10'a oynayabilir yine Norveç. O da olumlu.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yarışma heyecanını arttırmak için NRK'nın gece talk showu önümüzdeki hafta için her gün Oslo Spektrum içerisinden yapılacak ve yarışmacıları konuk edecekmiş. Stig Karlsen'in yarışmaya gösterdiği özen umut verici. Oylamayla ilgili de değişiklik yapılacakmış. Altın finalde jüri oylaması olabilirmiş sanırım. Bir de oyların açıklanma biçmi değişecekmiş. Şu anki haliyle birincinin oylamanın tamamlanmasından çok önce belli olmasından memnun değillermiş. Uluslararası jüride her ülkeden 5 kişi olacak ve bu isimler yarışma sonrası açıklanacakmış. Yer alan ülkeler ise;

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
Ermenistan

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
Avusturya

Gizlenmiş İçerik

Finlandiya

Gizlenmiş İçerik

Almanya

Gizlenmiş İçerik

Macaristan

Gizlenmiş İçerik

İrlanda

Gizlenmiş İçerik

İsrail

Gizlenmiş İçerik

Malta

Gizlenmiş İçerik

İsveç

Gizlenmiş İçerik

Birleşik Krallık

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...