İçeriğe atla

Norveç 2018 : Alexander Rybak - That's How You Write A Song

Uğur

PUANINIZ?  

6 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

7. Tengo Otra

Bunun ETSC'de yarıştığı şarkısını daha çok seviyorum, Norveççe olan. Performansa başladı, ilk 1 dakika oturarak okudu, hep oturacak sandım. Bunun provasından bir bölüm izletmişti Zürü bana ve sahne neden bu kadar boş kalmış gibi bişey demiştik. Cidden böyle bir şarkıda sahne çok boş kaldı ve dolduramadı. İspanya ulusal finaline gitseymiş daha iyiymiş. İlk 7 sahneleme içinde en beğenmediğim bu oldu sanırım. Sanki bana halk konseri veriyo...

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

8. Moren Din

Alkış kıyamet. En fazla alkışı Vidar aldı sanırım şu ana kadar. Şarkıya kötü girdi, ne oluyo dedim bi an. Fakat nakaratta düzeltti. Gülfinalde bence, baya iyiydi performansı. Benim son sıramda olan şarkı ama ben bile sevdim şu an. Başarılar kardeşim.

Bi yerde şarkısına İngilizce versiyon hazırladığını okumuştum, doğru mu bilemem.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

9. Who We Are

Evet Morland yazdı şarkıyı. Yarışma sürecinde de baya bi reklamını yaptı şarkının sosyal medyadan. Ulusal finalde Rybak'ın şarkısından sonra en beğendiğim ikinci şarkı.

Layığıyla okudu şarkıyı, aferin. Laila Samuels gibi canlı performansta sıçıp, bizi şok edeceğinden korkmuştum hep amatör bir isim olmasından dolayı. Morland'la baya pratik yapmış olacak, işe yaramış. Yalnız bu video klipte daha zayıf duruyodu, o babanne elbisesinden midir nedir ne kadar kilolu durdu sahnede.

Kazanabilir diye düşünüyorum ama Rybak'ı da izledikten sonra tam kararımı vereceğim.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

10. That's How You Write A Song

Vidar'la birlikte gecenin en çok alkış alan ikinci ismiydi. Bu sene MGP'de en beğendiğim şarkı Rebecca'nın şarkısıyla beraber.

İlk 1 dakika o İtalya 2016-Bulgaristan 2017 bozması efektleri kullanması hoşuma gitmedi, güzel durmuyor bence. Seçilirse Lizbon'da kullanmasın lüften o kısmı. Performansa resmen gözleri yaşlı başladı, gripmiş zaten.

Gayet iyiydi performansı. Rybak mı Rebecca mı alır bilemedim. Ayrıca Walmman'a sahneleme ve sahnede duruş konusunda Rybak'tan ders almasını salık veriyorum. 2010 açılışındaki enerjisini MGP 2018 sahnesine de taşıdığı için teşekkürler.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...