İçeriğe atla

İtalya 2018 : Ermal Meta & Fabrizio Moro - Non Mi Avete Fatto Niente

Uğur

PUANINIZ?  

7 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Her ne kadar çok beğensem de, bir l'essenziale kalibresinde değil benim için, l'amore femmina yı da severdim fekat bu onun bir gömlek üstü sözler bakımından, öteki türlü eşitler, çok hoş şarkılar gönderiyorlar döndüklerinden beri, arada falso versinler revadır

:tamamolur:

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizli birinci bence de bu. Hatta o kadar gizli ki, yarın bile açıklamayacaklar birinci olduğunu. Kıbrıs kazandı deyip, geçiştirecekler.

Bilgi 1: Kazansalar dahi Roma'da yapmayacaklar. Torino falan diyorlardı.

Bilgi 2: San Marino bunların yorumcularını EBU'ya şikayet etmiş.

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İnşallah bu hafta yaşadığınız şokları yarın yine yaşarsınız. Yaşayacaksınız.

İrlanda'nın finale çıkması şokunu, finalde sadece İrlanda'nın birinci olması şokuyla ilişkilendirebilirim.

:tamamolur:

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

öyle bir şey olsa var yaaaa

:azginim::kudur::yasasin:

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

:yilan::memik::ohohoh::ohyandan::gerdankir:

Kıbrısçılara: :kicim:

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

:azginim::kudur::yasasin:

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

:yilan::memik::ohohoh::ohyandan::gerdankir:

Kıbrısçılara: :kicim:

YARIN EĞER İRLANDA KAZANIRSA , KAZANDIĞIM 10 YARIŞMALIK UK İLE YARIŞMA HAKKINI UĞURA GERİ VERİYORUM @Uğur

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...