İçeriğe atla

İsrail 2018 : Netta - Toy

Uğur

PUANINIZ?  

10 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

2009'da da BK 5. oldu. Final göremeyen Portekiz, geçen sene rekorla birinci oldu. Şarkı ve performans sevilirse, BK da kazanır, İsrail de.Eldeki malzeme bu olunca, Avrupalı ne yapsın?

REZİLLİK, REZALET, british invasion'dan nasıl bu duruma geldi bu ülke, neler neler...

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ortada kazanacak bir performans yoktu.

Doğru. Ayrıca BK eli yüzü düzgün 1 şarkı yolladı, 5 senedir aynı muhabbet dönüyor. Fanlar tarafından sevildiği halde, başarılı olamayan bir çok şarkı var. 10 senede 1 düzgün şarkı yolla. O şarkı da sahnede inanılmaz sönük kalsın. Sonra "BK başarılı olamıyor.". Diğer yandan "başarısız Bulgaristan"ın yarışmayı ciddiye almaya başladıktan sonra yaptıkları da ortada.

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Oy potansiyeli derken de şunu ekleyeyim. Bu seneki Malta'nın şarkısıyla İsveç yarışıyor olsaydı yine büyük ihtimalle ilk 10 yapar derdi herkes ama Malta için bu sene çoğu kişi finale kalamaz diyor. Anlatmak istediğim bu. Yani her şarkının her ülkeyle aynı başarıyı gösterme şansı yok.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

:hayirefendim:

İsveç'in ne oy potansiyeli var yahu? Kendine yakın2-3 komşusu var, onlar bile kafadan 12 basmıyorlar. Loreen öncesi İsveç'in nasıl süründüğünü ne çabuk unuttunuz?

2007-2010 arası kötü bir dönemi var ama ondan evvel de dereceler alan bir ülkeydi İsveç.

2000-7.lik

2001-5.lik

2002-8.lik

2003-5.lik

2004-5.lik

2006-5.lik

Ve 2011-3.lük

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...