İçeriğe atla

İrlanda 2018 : Ryan O'Shaughnessy - Together

Uğur

PUANINIZ?  

6 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Mosyo ve Züreyfa ne yaptınız evi arabayi satıp ırlanda ya mi yatirdiniz

SM-N7500Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şeytanla takas yaptık. İrlanda'nın derecesine karşılık, ruhumuzu takas ettik. Uğur da kabul etseydi 1.liğe çıkacaktı. Yarın final sonrası bu dünyaya veda edeceğiz ama aynı zamanda burayı sizler için daha güzel, daha elit bir yer yapmış olacağız.

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 253
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Şeytanla takas yaptık. İrlanda'nın derecesine karşılık, ruhumuzu takas ettik. Uğur da kabul etseydi 1.liğe çıkacaktı. Yarın final sonrası bu dünyaya veda edeceğiz ama aynı zamanda burayı sizler için daha güzel, daha elit bir yer yapmış olacağız.

Bize dua edeceksiniz :evet:

İrlanda için her şeyi göze aldık bekliyoruz, şeytan bir hinlik yapmasa bari :varbisinsilik:

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu arada İrlanda, kürtajın bile yasak olduğu, Katolik köklerine bağlı ve muhafazakar bir ülke olarak bilinirdi. Böyle bir sahne şovu ile katılmaları garip olmuş. Koskoca İrlanda bile Avrupa'da ki eşcinsel lobisine yenik düşmüş, vay be!

İrlanda, eşcinsel evliliklerini referandumla yasallaştıran ilk ülke oldu 2-3 sene önce. Daha muhafazakar olanlar Kuzey İrlandalılar.

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...