İçeriğe atla

Yunanistan 2018 : Yianna Terzi - Oniro Mou

Uğur

PUANINIZ?  

8 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Sahne gerçekten boştu. Klipteki elemanın da sahne de olabileceği söyleniyordu keşke o da sahne de olsaydı ya da bir başkası farketmez.

Bir de şarkının yükseldiği kısımları okuyamayınca sonuç böyle oldu. ilk 10'umdaki şarkılardan Belçika-Yunanistan-Belarus elendi.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 192
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Ses ortalama idi ama bence şovdan kaybetti çok yalnızdı sahnede bundan kurtulmak icin sis, duman ve meşale kullandilar ama yetmedi

1 yar çıplak erkek olaydi...

:evet: çok doğru, çok doğru :cokkomik:

Ben bu şarkının özellikle yunanca konuşan diasporayı etkileyeceğini düşünmüştüm, çünkü baya milli değerlere yüklenen, yunancı bir şarkı, ama demek ki avrupa yunanlıları cehape zihniyetindenmiş

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kanala mana buluyolarmış şimdi. Her sonuca bir sorumlu aranacak ya hani. Yianna ve ekibi biz 5 farklı sahneleme sunduk kanala, hepsini reddettiler demiş. Hatta provalar için Lizbon'a geldikten sonra çarçabuk hazırlamışlar bu sahnelemeyi.

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kanala mana buluyolarmış şimdi. Her sonuca bir sorumlu aranacak ya hani. Yianna ve ekibi biz 5 farklı sahneleme sunduk kanala, hepsini reddettiler demiş. Hatta provalar için Lizbon'a geldikten sonra çarçabuk hazırlamışlar bu sahnelemeyi.

Yunanistan şu şarkıya etnik öğeler koyma işini abartıyo bazen. Bizim şarkılarda da Setab'dan sonra sürekli bir darbuka koyma olayı vardı. Yunanistan'da da sürekli bir etnik öğeler koyma merakı var.

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ses için de argümanları şuymuş. Onda da Lizbon'daki ekibe mana bulmuşlar: pyrolar şarkının yanlış yerlerinde patlatılıyormuş sürekli, değiştirmek için çabalamışlar ama başaramamışlar; Yianna'nın konsantrasyonu bozuluyomuş öyle olunca.

:tabitabi:

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Pyrosuz provalarda döktürüyordu çünkü

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Güzelim şarkının içine ettiler, bok yesinler şimdi :bokyiyin:

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yunanistan şu şarkıya etnik öğeler koyma işini abartıyo bazen. Bizim şarkılarda da Setab'dan sonra sürekli bir darbuka koyma olayı vardı. Yunanistan'da da sürekli bir etnik öğeler koyma merakı var.

Katılıyorum :dogru:

Bak Bulgaristan'a, bir iki çingene şarkısı yollayıp hevesini yarı finallerde aldı; son senelerde tarz değiştirdi, adamlar top 5'e oynuyor şimdi. Çok uzak değil, yan komşun.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

:tabitabi: haklılar, gianna ve delegasyon dışında herkesin suçu var bu işte, bence ryan suçlu, provalarda o kadar iyi şarkı söylemeseydi, gianna belki daha iyi hazırlanacaktı, bende diyorum bu pyrolar bu pesleri tizleri neden çıkamıyor, pyronun işi çünkü çıksın, sahnelemesi de çok meşakkatli tabii hazırlaması çalışması falan derken 1,5 seneyi buluyor, 2019da anlayacağız değerini

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Katılıyorum :dogru:

Bak Bulgaristan'a, bir iki çingene şarkısı yollayıp hevesini yarı finallerde aldı; son senelerde tarz değiştirdi, adamlar top 5'e oynuyor şimdi. Çok uzak değil, yan komşun.

Bulgaristan'ın şarkısıda beş para etmezdi bence. 2016'da ki şarkısı güzeldi;

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ERT'nin, Yianna'nın Eurovision'u kazanmasının önünü tıkama derdinde olduğunu dillendirenler var. Ama saçma yani, bambaşka bir sahnelemeyle de sunsa, şarkıyı da kusurusuz okusa kazanamazdı ki zaten bu şarkı, rakipleri belli, ortada.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ERT'nin, Yianna'nın Eurovision'u kazanmasının önünü tıkama derdinde olduğunu dillendirenler var. Ama saçma yani, bambaşka bir sahnelemeyle de sunsa, şarkıyı da kusurusuz okusa kazanamazdı ki zaten bu şarkı, rakipleri belli, ortada.

Güzel yunanistan temalı bir şarkıyla, yıllardır 'abi giderse kesin kazanır' dedikleri, koskoca gianna terzi, yarıfinalde götünden çıkan sesle şarkı söyleyemeyince, suçlayacak birilerini bulmak gerek gerçi, bu kadar bel bağlanıp yfde elenince normaldir bu hareketler, ama biraz mantık başka bişi değil :oyle:

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...