İçeriğe atla

czech republic Çek Cumhuriyeti 2018 : Mikolas Josef - Lie To Me

Uğur

PUANINIZ?  

9 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Yok artık hani ciddi değildi durumu

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yarışmadan falan çekilmesin ya olur mu hiç öyle saçmalık, ölmediyse tabii

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Durumu git gide ciddileşti sanırım. Daha büyük bir hastaneye aldıklarına göre, var bir sorun. Arenadaki doktor hastaneye genel kontrol için yollamıştı aslında. Dün yürüyemediğini ama ne olursa olsun Eurovision'a yetişeceğini söylemiş.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben solistte bir sıkıntı olduğunda yedek olarak başka birinin görevlendirilebileceğini hatırlıyorum ama şarkıyı ezbere bilen çalışmış başka biri var mı emin değilim, 1 haftada yetiştirebilir mi ona da emin değilim.

umarım 2. yfye alınır en azından 1. yfde başka bi şarkının finale çıkmasına yol açar :ahaha:

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben solistte bir sıkıntı olduğunda yedek olarak başka birinin görevlendirilebileceğini hatırlıyorum

Hadise ile ilgili böyle bir iddia ortaya atılmıştı ama doğru olmayabilir de. Şarkıcıyla ilgili sorunlar yüzünden sahneye başkasını çıkarma olayı 40 sene önce gerçekleşmiş sanırım bir kez ama o da bu kadar son dakika değilmiş.

umarım 2. yfye alınır en azından 1. yfde başka bi şarkının finale çıkmasına yol açar

Böyle bir şey olacağını sanmıyorum ama keşke olsa diyorum ben de. 1. YF'de yer açılır ne güzel.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

1. yarı finalde yer açılır ve Finlandiya finale çıkarsa biterim ağzınızı hayra açın

Sıra Finlandiya'ya gelene kadar

Gizlenmiş İçerik

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...