İçeriğe atla

Kıbrıs 2018 : Eleni Foureira - Fuego

Uğur

PUANINIZ?  

13 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 592
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Kazansa üzülmezdim asla. Ama hak ettiğ tartışılırdı. 2.lik yeterli bir sonuç. Kıbrıs için bulunmaz nimet. uzun yıllar da böyle iyi bir derece alamazlar.

Yunanistan Eleni'yi istemediğine yansın.. Kadındaki ışığı görememişler.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yarı finaldeki patlayışı ardından top 10 uma almayı düşünüyordum ancak Aykut sağ olsun, 182 için yolladığı şarkı ile gözümü açtı ve ne kadar düdük bir şarkıcı olduğunu gördüm. Yine de eurovision için iyi iş çıkardı yosma.

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yunanistan Eleni'nin rimelinin parasını bile karşılayamazdı hissim :yok:

Adamlar ulusal final düzenleyeceklerdi, yarışmacılardan para talep ettiler, kimse vermeye yanaşmadı. Yianna ve ekibi parayı bastırınca ulusal final iptal oldu, onlar gitti yarışmaya.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yunanistan Eleni'nin rimelinin parasını bile karşılayamazdı hissim :yok:

Adamlar ulusal final düzenleyeceklerdi, yarışmacılardan para talep ettiler, kimse vermeye yanaşmadı. Yianna ve ekibi parayı bastırınca ulusal final iptal oldu, onlar gitti yarışmaya.

sonr abak noldu böyle zortlarsın, elini yunan mavisine boyayıp sahneye çıkmakla olmüyör o işler, :siktirgitburdan:

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Keramet Eleni'de değil aslında. Bu kadının Yunan ulusal finaline katıldığı şarkısını da biliyoruz. Birisini takdir edeceksek, şarkıyı ve koreografiyi hazırlayan İsveçlileri edelim.

bunu da mı onlar yaptı, vallahi seneye en az 3 isveç yarışmalı diyorum, yukarı, aşağı ve orta isveç olarak bölebilirler

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kazanan belli olduğunda ağlıyım mı, güliyim mi diye tereddüt içinde kaldı, eli ayağına dolandı kızcağızın. Şu kızı üzenler utansın ne diyim.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kazanan belli olduğunda ağlıyım mı, güliyim mi diye tereddüt içinde kaldı, eli ayağına dolandı kızcağızın. Şu kızı üzenler utansın ne diyim.

Benim hiç elim kolum dolanmadı valla :hihitabi:

Halk ikincisinin Kıbrıs olduğu belli olduğu anda derhal havaya fırladım İSRAİL KAZANDI nidaları atmaya başladım.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...