İçeriğe atla

Kıbrıs 2018 : Eleni Foureira - Fuego

Uğur

PUANINIZ?  

13 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 592
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

daha önce hiç ihtimal verilmeyen bir ülkenin son an da yani yarışma haftasında bu kadar öne çıkmasının yabana atılmaması gerektiğini düşünüyorum.

:tabiiki:

Fakat henüz daha canlı yayın gerçekleşmemiş, halk oylaması bile yapılmamışken; forumda böyle bir algı yaratılmaya çalışılması garip. Daha bunun ikinci yarı finali de var.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yarışma başlamadan evvel Portekiz 1.ydi diye hatırlıyorum da yanlış da biliyor olabilirim.

8-10 şirkette Bulgaristan 1., 3-4 şirkette de Portekiz 1. sıradaydı. Genel ortalamada ikisinin de oranları 2-3 seviyesinde yakındı ve Bulgaristan 1.ydi.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar bir kere Kıbrıs'ın kazanması demek, Mösyö ve Züreyfa önderliğindeki Elitlerin toplu intiharı demek.

Görmüyo musun onlar bile yelkenleri suya indirmişler :sictikyine:

Burda tek başıma savaşıyorum :hihitabi:

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Fransa kazansın huzur içinde çözülsün bu iş. Forum olarak mutabık kalacağımızı düşünüyorum

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Fransa kazansın huzur içinde çözülsün bu iş. Forum olarak mutabık kalacağımızı düşünüyorum

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Biz dededen Fuego'cuyuz zaten. Oyumu hep Kıbrıs'a veririm. Eleni Reis şov yaptı, köprü yaptı. Pyroları karne ile dağıtan zihniyete yazıklar olsun!

Elitciler greenroomları ahır yaptı, sahnelere döpiyesle girdiler

Gizlenmiş İçerik

:tamamolur:

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...