İçeriğe atla

Bulgaristan 2018 : Equinox - Bones

Uğur

PUANINIZ?  

7 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 299
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bulgar kızın işlevsiz kaldığını görünce boyband olmasın demişler herhalde :anlasinyani:

Bana da Poli Genova gibi gelmedi videodaki, ayrıca boyu da kısa

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Kadın sesinin önplanda olduğu, erkeklerin ise geri vokalde kaldığı bir performans sergilerler umarım Lizbon'da. Yarın açıklayacaklarmış ismi.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Provaları canlıları iyi görünüyor sanki, ama kadın vokal zayıf kalmış o nedenle ek bir kadın vokal iyi olmuş, zaten çok sesliliğe çok uygun bir şarkı, keşke bir bölümünü acapella soyleseler sahnede, çok beyandığım bir şarkı, en iyi entryleri bence

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Dalgasına atmıştım ben bunu

Gizlenmiş İçerik

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

6. kişiye ne gerek vardı?

Gizlenmiş İçerik

Eurovision’a katılan sanatçılar Eurovision’dan elini eteğini çekebilir mi ya? Eurovision dışında iş yapamıyo musunuz karrrdeşim :siktirgitburdan:

Şu kız performansta aktif olsun yeter :bitchdont:

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...