İçeriğe atla

Belçika 2018 : Sennek - A Matter of Time

Uğur

PUANINIZ?  

9 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Bu arada bu şarkıyı Flaman yayıncı seçti sanırım. En son 2016'da ulusal final düzenleyip Laura'yı göndermişlerdi değil mi?

Birincilik Flamanlar'a kısmet olacak anlaşılan ah keşke kazansa böyle bir şarkı Eurovision'u.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu arada bu şarkıyı Flaman yayıncı seçti sanırım. En son 2016'da ulusal final düzenleyip Laura'yı göndermişlerdi değil mi?

Birincilik Flamanlar'a kısmet olacak anlaşılan ah keşke kazansa böyle bir şarkı Eurovision'u.

Bir sene Flamanlar seçiyor bir sene Valonyalılar ondan dolayı evet cnm

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şarkıya BA YIL DIM,şu an birincim diğer şarkılar açıklandıktan sonra kesinleşir tabii ki ama birincim olarak kalabilir de. Böyle karanlık atmosfere sahip şarkıları çok beğeniyorum,Uğur'un da dediği gibi Adele,James Bond havası çok yakışmış. Bir sürü şarkı açıklanmış olmasına rağmen hala bariz genel bir favori yok,birinci ilan edilmiş bir şarkı yok bir sürü şarkının şansı olabilir. A Matter of Time doğru şekilde taşıyabilirlerse sahnede büyüyebilir,zaten rezil etmedikleri sürece seyirciyi yakalamakta zorlanmayacaktır,şarkı olarak birincilik potansiyeli var bence umarım harcamazlar. City Lights'dan çok daha iyi bence.

Ve @Uğur 'la müzik zevkimiz benziyor sanırım ben de Grande Amore ve Beautiful Mess'i çok seviyordum

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Rana, ikizim, aramıza hoşgeldin :hahay:

Genelde aynı şarkıları beğenmişiz valla

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

A Matter of Time ile ilgili belirtmeyi unutmuşum gerçekten çok kaliteli iş olmuş,bunun için de ayrıca mutluyum baya karizmatik şarkı,severek dinleyeceğim.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...