İçeriğe atla

Belçika 2018 : Sennek - A Matter of Time

Uğur

PUANINIZ?  

9 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Kelimeler kifayetsiz...

Öncelikle ilk dinlediğim andan beri beni etkileyen bir şarkıydı. Finalden çıkmaması için sebep göremiyordum hatta bu seneki performansı çok hoştu.

Anlamıyorum belçika bu şarkıyla elenip geçen sene nasıl 4. Olabildi.

Anırsa bile finalde diye düşünüyordum tahminimin içine etti resmen Avrupa.

Şarkının kaderinde varmış demek ki Sennek çok iyi söyledi şarkıyı.

Jüriler sonlara almıştır şarkıyı kesin.

Ve eğer bu şarkı elenip 2. Yarı finalde basit şarkılar çıkarsa o zaman tepkimi görün asıl.

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yazık oldu çok. Bulgaristandan sonra 2.favorimdi. aynısı 2016 da da başıma gelmisti. Estonya favorimdi ve elenmişti hatta 42. Falan olmuştu.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
ama o performansa hak etmişti :oyle:

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bir Almanya olamadınız he. Almanya'nın sahnesine benzer kapkaranlık ve tamamı ayaklı mikrofonlu bir sahneyle elenmezdiniz belki.

KESİNLİKLE

Bu şarkıyı insan içinde sahnelersen elenirsin böyle işte, hayır aynı ülke geçen sene blanche ile aynı efekti yakaladı, salak mısınız nesiniz, göz var izan var, bu şarkıda ilginin tek bir noktaya yoğunlaşması lazım, tek, o da şarkıcı, bu kadar :baziseyler:

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bunun koreografı Hollanda 2014 ve 2015'i yapmıştı önceden. Poh da çıkabilir diyoduk. Poh çıktı, Hollanda 2014 yerine 2015 tadında bi sahnelemeyle batırdılar şarkıyı.

O kıyafet neydi öyle ya. Hiç değilse doğru düzgün bir şeyler giy. Bak Letonya, Hırvatistan'da öyle çok şov falan yapmadı slow şarkı olduğu için. Ama hatunlar kılık kıyafetleri ile sahneyi doldurdular.

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...