İçeriğe atla

Avusturya 2018 : Cesár Sampson - Nobody But You

Uğur

PUANINIZ?  

4 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 175
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Ben şarkıyı sevmiyorum pek en başından beri. ''Bu sene şarkılar çok kötü, bu kötü şarkılar içinde kazanmak istemem'' şeklinde bi açıklaması olmuştu şarkıcının şarkıyı açıklamadan önce. Belki de ondandır bir antipatik geliyor bana.

Canlı performansının sorunlu olduğunu parti performanslarında dile getirdiğimde, forumda herkes ağızbirliği etmişçesine canlı performansı çok iyi diyip duruyodu. Görüyosunuz işte.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben şarkıyı sevmiyorum pek en başından beri. ''Bu sene şarkılar çok kötü, bu kötü şarkılar içinde kazanmak istemem'' şeklinde bi açıklaması olmuştu şarkıcının şarkıyı açıklamadan önce. Belki de ondandır bir antipatik geliyor bana.

:hayirefendim:

"Diğer şarkıların kötü olmasını istemiyorum. Sırf diğerleri kötü diye kazanmak istemem." gibi bir şey demişti. Benjamin gibi seçilmiş şarkılara bok atmadı yani.

Bu arada provayı izleyenler beğenmişler. Olumsuz olmak için bir sebep yok.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

"Şarkıları dinledim. Umarım kalan şarkılar iyidir. Diğer şarkılar kötü olduğu için kazanmak istemem." gibi gerizekalıca bir açıklama yapmış. Bu ne biçim bir açıklama? Neyse, yarı final 13.sü falan olursa bol bol alıntılarız artık bu mesajı.

:oyle:

Ne anlıyım şimdi bundan ben :hihitabi:

Okuyamıyor kardeşim şarkıyı işte. Nakaratta kelimeleri yutarcasına hem de.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...