İçeriğe atla

Kitap Önerileri

Guest Boran

Pinlenen İletiler

Kitap önerilerinizi buradan yapabilirsiniz.

Ben başlayayım , şu aralar Kristin Hannah'tan Ateşböceği Yolu'nu okuyorum. Ortalarında falanım. Dostluğu konu ediniyo ve gerçekten sürükleyici tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Okunabilir,hoş

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

BU KİTABIDA İÇİMİZDEKİ İZLANDALIMA

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> ULAŞA ÖNERİM

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

BU KİTABIDA İÇİMİZDEKİ İZLANDALIMA

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> ULAŞA ÖNERİM

Gizlenmiş İçerik

Okumak isteyip de bulamadığım nadide kitap...

Gizlenmiş İçerik

Benim favorim:

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eurovision Şarkı Yarışması, Avrupa'da yarım yüzyıldır gündemde olan bir müzik organizasyonu.

Türk pop müziği tarihinin en önemli bölümünü oluşturan Eurovision şarkı yarışmasında Türk pop müziğinin gizli kalan tarihini de okuyabilirsiniz.

"Seninle Bir Dakika" dan "We could be the same" a kadar her şarkının hikayesi, yıl yıl Türkiye elemeleri, yaşananlar, gizli kalanlar, eleştiriler, yorumlar. Kitabın ilk baskısında Türkiye'nin 1975 yılında başlayan Erovision şarkı yarışması serüveninin 2005 yılına kadarki otuz yıllık hikayesini anlattık. Elinizde bulunan genişletilmiş ikinci baskıda ise Eurovision şarkı yarışmasının 2010 yılına kadar ki serüveni yer alıyor. İkinci baskıda ayrıca geçmiş yıllara ait eklemeler ve özel anekdotlar da yer alıyor.

Bu akademik araştırmasında Michael Kuyucu detaylı analizlerin yanında yarışma hakkında yorumlarını da okurlara sunuyor.

* Türkiye'nin Eurovision şarkı yarışması karnesi

* Her yılın detaylı analizleri, oylama değerlendirmeleri, skandallar, gizli kalanlar, konuşulmayanlar, yüksek puanlar, düşük puanlar, şarkı analizler

* Türkiye finallerinde gizli kalan sırlar, torpilliler, torpilsizler

* Yarışmaya katılan Türk şarkılarının aldığı puanlar, analizler, hangi ülkenin hangi ülkeye kaç puan verdiğini anlatan detaylı tablolar ve yorumlar

* Eurovision şarkı yarışması hakkında ülke analizleri, başarı tabloları

* Türkiye finallerine katılan ekiplerin künyesi

* Türk pop müziğinin gizli kalan çeyrek yüzyıllık öyküsü..

Gizlenmiş İçerik

BEN EDİNDİM 2010 A KADAR VAR BURDA YENİ BASKISINI BEKLİYORUM

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şahane Hatalar'ı okudum, okurken de çok eğlenmiştim. Tavsiye ederim ben de.

Gizli Anların Yolcusu (Ayşe Kulin) -Okumasanız bile alın bir köşede dursun, bir gün mutlaka merak eder okursunuz.-

Uçurtma Avcısı (Halit Hüseyni) -Lütfen filmini izlemeden önce kitabını okuyun.-

Baba ve Piç (Elif Şafak) -Kanımca Aşk'tan da İskender'den de iyi.-

Son kitap Kayıp Sembol (Dan Brown) olmak üzere tüm Dan Brown kitapları

Çatı (V. C. Andrews) -Keşke filmini izlemeden önce kitabını okumuş olsaydım diyorum.-

tavsiye edebileceğim kitaplar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şahane Hatalar adlı kitabı otobüste bir kızda görmüştüm ve bu başlık ilk açıldığında kapağı aklıma gelmişti acaba paylaşırlar da bulur muyum diye? Biraz ayrıntı verebilir miyiz?

Kitaba 1. bölümden normal okur gibi başla. Bölümün sonunda bir yol ayrımı çıkacak. Yani yaptığın seçime göre kitabın akışını devam ettireceksin.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizli Anların YOlcusu : Ayşe Kulin ! (Şiddetle Öneriyorum)

Nereye Gitsem Gökyüzü Benim : Şafak Pavey ..

Gizli Anların Yolcusu gerçekten muhteşemdi, bitince tekrar okumak istedim ama annem okumaya başladı.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Khalde Hosseini'den Uçurtma Avcısı ve Bin Muhteşem Güneş kesinlikle okunmalı.

Romantik-Komedi sevenler için Not: Seni Seviyorum mükemmeldir.

Fantastik kitaplara merakı olanlara da Açlık Oyunları serisini öneririm.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...