İçeriğe atla

Britney Spears - Glory Albümündeki Favorileriniz?

Cem

Britney Spears - Glory Albümündeki Favorileriniz?  

32 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Şarkı Listesi

1- Invitation

2- Make Me (ft. G-Eazy)

3- Private Show

4- Man On The Moon

5- Just Luv Me

6- Clumsy

7- Do You Wanna Come Over?

8- Slumber Party

9- Just Like Me

10- Love Me Down

11- Hard To Forget Ya

12- What You Need

13- Better

14- Change Your Mind (No Seas Cortes)

15- Liar

16- If I'm Dancing

17- Coupure Electrique[/align]

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle albümdeki her şarkıyı beğendim. Bence bayağı özenmiş bu sefer Brit.

Liar, tam Eurovision şarkısı ve klasik bir pop hiti bence. Çok beğeniyorum

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Slumber Party, Love Me Down, Clumsy, Better tam Amerikan hitleri

Gizlenmiş İçerik

Invitation en değişik ve en güzel şarkı olabilir albümün

Gizlenmiş İçerik

Just Like Me, Just Love Me, Make Me de diğer çok dinlediklerim.

Bunlardan 5ine oy verdim

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Glory albümü bana beklediğimden fazlasını verdi öncelikle, o yüzden tüm şarkıları sevdim diyebilirim. Ama sıralarsam eğer:

Liar ve Just Like Me albümdeki en sevdiğim şarkılar. Liar özellikle tam hit kokuyor. Just Like Me'deki vokalleri de hüzün dolu, bu iki şarkıya bayıldım.

Coupure Electrique ilginç bir şarkı. Britney full Fransızca şarkı kaydedip albüme koyacak deseler inanmazdım ama her şeyiyle karşımızda duruyor. Altyapısına hastayım, farklı bir moda sokuyor.

Love Me Down ve If I'm Dancing de çok hoşuma gidiyor. Love Me Down'a biraz geç ısındım ama şimdi en sevdiklerimden. If I'm Dancing'te de bi yerden Nicki Minaj fırlayacak gibi geliyor hep bana. Keşke remix yapsalar yine Till The World Ends'te yaptıkları gibi.

Just Luv Me, Change Your Mind (No Seas Cortes) ve What You Need de dinlemekten keyif aldığım diğer şarkılar arasında ön plandalar.

Isınamadığım şarkıları da sona ekleyeyim: Man On The Moon, Private Show ve Slumber Party. Slumber Party'yi bayağı seven var özellikle Amerika'da. Ben bi ısınamadım ya kesin tekli olacak ve üzülücem. Ama yine de bol klipli bir dönem olsun tek isteğim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet Private Show'a ben de ısınamıyorum. Britney'in sesi bi tuhaf o şarkıda ve zaten sanki parfümünün reklamı için yapılmış gibi

Gizlenmiş İçerik

Single olarak çıkaracağını zannetmiyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra...

Bu ankete oy verdiniz diyur oylayamıyorum :ifrit: @Cem

Neyse ben burdan sıralıyım top 5'imi :bitchdont:

1. Man On The Moon

2. Just Like Me

3. Make Me

4. Hard To Forget Ya

5. Just Luv Me

Kariyerinin en iyi albümlerinden birini yapmış bence :tabii:

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...