İçeriğe atla

Hollanda 2017 : O'G3NE - Lights and Shadows

Uğur

Puanınız?  

4 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Melih dalga geçiyor galiba. Bu şarkı bırak kazanmayı ilk 15e bile giremez bence. İlk 15e girerse 200. yarışmaya kadar söz Karadağ olucam. Yarı final bile zor. Anca 8-10 arası çıkarlar.

SM-A500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kızdıramayacaksın beni

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hollanda'nın yarı finalde takılacağını düşünüyorum. Tam bir 90'lar sonu, 2000'ler başı Eurovision şarkısı olmuş. Finale giderse de nostalji hissiyle falan gider herhalde. Bunlar da ağır bir şarkıyla gelmişler. Hoppidi hoppidi yapsalardı da farklı olsaydı en azından.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ayrıca beğenmemene çok sevindim seninle müzik anlayışımız aynı olmamalı

Kızdıramayacaksın beni

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

(KIZDI)

SM-A500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hollanda'nın yarı finalde takılacağını düşünüyorum. Tam bir 90'lar sonu, 2000'ler başı Eurovision şarkısı olmuş. Finale giderse de nostalji hissiyle falan gider herhalde. Bunlar da ağır bir şarkıyla gelmişler. Hoppidi hoppidi yapsalardı da farklı olsaydı en azından.

Tam beklediğim tarzda geldi şarkı bu kızlar apaçi müzik yapmıyor

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben kötü bulmadım çok iyi de değil, hoş böyle nostaljik bir havası var. Finale çıkabilirler bence de Blue gibi 11. olurlar en iyi ihtimalle. Bir de klipte üçünün birden kafalarını çevirmeleri falan çok komik buldum.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...