İçeriğe atla

Belçika 2017 : Blanche - City Lights

Uğur

PUANINIZ?  

6 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Yerden yere vurmuşlar bunun performansını. 3 dakika boyunca dikiliyormuş. Tek hareketi, o videoda da görünen kollarını kaldırmasıymış. Sahnede çok gerginmiş ve vokal performansı da pek iyi değilmiş. Umarım toparlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu esc fanları beni benden alıyur ya :arkamdankonusmussun

Bu şarkıda Britney koreografisi mi bekliyolarmış :felfecir:

Şarkı slow ve insanın kanını emmeye yönelik :dogru:

Bu yüzden ruh gibi dikilmesi şarkı ruhuna en uygun olan şey olur hissim :beyimbilir:

Diğer konuları bilemem tebi, inşallah sesinde sorun olmaz da bu güzelim şarkıyı harcamaz :katiyen:

Birinciliğin 3-4 adayından biri bence hissim :beyimbilir:

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kamera açılarını görmek lazım hele bi. Bu haliyle Jamala'dan da pek bir şey anlaşılmıyordu

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tamam da, orada izleyen kişilerin söylediklerinden yola çıkıyoruz. Onlar kamera açılarını vs. de görüyorlar sonuçta. Jamala'nın provasından sonra çok övmüşlerdi mesela. Sahnede dikilip şarkı okuyacak olan Portekiz'in görüntülerini ve kamera açılarını da övmüşler. Belçika içinse pek olumlu yorumlar gelmemiş gibi. Ben beğeniyorum Belçika'nın şarkısını yoksa, toparlar umarım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tamam da, orada izleyen kişilerin söylediklerinden yola çıkıyoruz. Onlar kamera açılarını vs. de görüyorlar sonuçta. Jamala'nın provasından sonra çok övmüşlerdi mesela. Sahnede dikilip şarkı okuyacak olan Portekiz'in görüntülerini ve kamera açılarını da övmüşler. Belçika içinse pek olumlu yorumlar gelmemiş gibi. Ben beğeniyorum Belçika'nın şarkısını yoksa, toparlar umarım.

Doğru diyorsun tabii. Bekleyip görelim, umarım toparlar

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yahu görsellik için göbek atması mı gerekiyor?

Hayır ama sahnede dikilmesinden şikayet etmişler. Sahnede dikilmenin zıttı göbek atmaktır :dogru:

Jamala'nın görselliği de tamamen teknikti, Belçika'ya da yapsınlar alevler ışıklar bi şeyler diğ mi ama :ahaha:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eurovision resmi hesabından yayınlanan 40 saniyelik provada biz niye okuyamadığını göremiyoruz? Gayet mp3 kalitesinde güzel güzel okumuş. O şarkıyı da bi zahmet okusun zaten.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...