İçeriğe atla

Belçika 2017 : Blanche - City Lights

Uğur

PUANINIZ?  

6 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Günah gı :kahroluyorum:

daha 17 yaşında sabi :biktim:

sesi bile oturmamıştır :neistiyosun:

üstüne gitmeyin :kabuletmiyorum:

Avustralyalı çocuk da 17 yaşında, onun için de böyle düşünüyor musun sevgili Admin?

Bulgar çocuk 2'sinden de küçük bu arada. Bizden utanmıyorlarsa, o çocuğun performansını izleyip utansınlar. YALLAH

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu kız ayakta dikilerek böyle söylediyse bir de kıpırdasa demek ki hiç sesi çıkmayacak

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Avustralyalı çocuk da 17 yaşında, onun için de böyle düşünüyor musun sevgili Admin?

Bulgar çocuk 2'sinden de küçük bu arada. Bizden utanmıyorlarsa, o çocuğun performansını izleyip utansınlar. YALLAH

Ben Blanche'nin şarkıyı hatalı okuduğunu düşünmüyorum, rahatsız da olmadım performansından. :kabuletmiyorum:

Avustralyalı çocuğun da sesi 30 yaşındaki birinin sesi gibi olamaz tabi, hatta yaptığı tüm hataları görmezden geliyorum. Fakat şarkının finali hak ettiğini düşünmüyorum, güçlü Avrupai alt yapıyla olacak iş değil. Tatsız tutsuz bi şarkı. :duyusal:

Bulgar çocuğun şarkısı da sesi de güzel zaten. Erken gelişmiş zaar :ahaha: :icimegir:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hala finali hak etmediğini düşünüyorum :degil:

E yerine kim çıkcaktı Kıbrıs Yunanistan da hak etmedi dediğinizi duyar gibiyim :felfecir:

Önce bi Finlandiya çıksaydı :icimegir:

Arkasına Çek Cumhuriyeti :bedenimegir:

Oh mis ama yok öyle bir dünya :degil:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...