İçeriğe atla

Erol Evgin'den Altın Düetler

Uğur

Pinlenen İletiler

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Erol Evgin'den Altın Düetler

Türk pop müziğinin efsane ismi Erol Evgin, anılara sinmiş altın şarkılarını ülkemizin en güçlü kadın ses sanatçılarıyla paylaşarak, bir düetler albümü hazırlıyor.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Erol Evgin, sanat hayatının altın şarkılarını 'altın düetler' olarak Türkiye’nin en güçlü kadın sesleriyle yeniden yorumluyor. Büyük bölümü Çiğdem Talu-Melih Kibar’a ait olan şarkıların düzenlemelerini İskender Paydaş yaptı.

Ünlü sanatçı Evgin, yüzlerce şarkı üretti, binlerce şarkı yorumladı, yüzü aşkın sanat ödülünün sahibi oldu, müzikaller, televizyon programları, sinema filmleri, binlerce konserle geçen 47 yıl ve unutulmaz şarkılarla hafızalarda yerinin aldı.

Dört neslin birlikte söylediği bu şarkıların yeni yorumları ise müzikseverlere farklı bir şekilde kadın dokunuşu ile ulaşacak.

Gizlenmiş İçerik

'Erol Evgin-Altın Düetler' albümünde yer alacak konuk sanatçılar ve Erol Evgin ile düet yapacakları şarkılar şöyle:

Sezen Aksu - “Ben İmkansız Aşklar İçin Yaratılmışım” *

Nükhet Duru - “Bir De Bana Sor”

Candan Erçetin - “Aldım Başımı Gidiyorum”

Göksel - “Rüya”

Zuhal Olcay - “Hep Böyle Kal”

Sıla - “Ateşle Oynama” *

Şevval Sam - “Neydi O Yıllar”

Emel Sayın - “İşte Öyle Bir Şey”

Hande Yener - “Sevdan Olmasa”

Aşkın Nur Yengi - “Söyle Canım”

Albümde Çiğdem Talu & Melih Kibar'a ait olmayan parçalar :

(*: ''Ateşle Oynama'' Söz - Müzik: Sezen Aksu

*: ''Ben İmkansız Aşklar İçin Yaratılmışım'' Söz: Selma Çuhacı - Müzik: Erol Evgin)

Şarkıların orijinal versiyonları ise şöyle :

[video=youtube]

[video=youtube]

[video=youtube]

[video=youtube]

[video=youtube]

[video=youtube]

[video=youtube]

[video=youtube]

[video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

[video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

Daha önceden hazırlamış olduğum Çiğdem Talu & Melih Kibar playlistini dilerseniz dinleyebilirsiniz :

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...

Albümü çok beğendim. İskender Paydaş'ın Esin Engin ve Melih Kibar imzalı dönemin orijinal düzenlemelerine sadık kalması güzel olmuş. ''Ateşle Oynama'' çıkış parçası seçilmiş sanırım, doğru karar verilmiş. Göksel'in ''Rüya'' yorumu dışında her şarkıcı kendi sesine uygun şarkıları seçmiş, aferin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 6 ay sonra...

Hande laf atanlara ates ederim Sıla da konser klibine devam ediyo uahahah

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...