İçeriğe atla

Yonca Lodi'nin Yepyeni Teklisi 'Özlüyorum' Müzikseverlerle Buluştu!

Mustafa

Pinlenen İletiler

[align=center]Yonca Lodi'nin Yepyeni Teklisi 'Özlüyorum' Müzikseverlerle Buluştu![/align][align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align][align=center]Bugüne kadar yorumladığı şarkılar ile adından söz ettiren ve kariyerinde emin adımlarla yürüyen Yonca Lodi, 2016'ya yenilenmiş olarak giriyor. Son albümü '12 Ay'ın ardından üstünde çalıştığı teklisi 'Özlüyorum' ile yeniden sevenlerinin karşısında.[/align][align=center]Sözleri Sirel'e, bestesi Yunanistan'ın önemli bestecilerinden Kyriakos Papadopoulos'a ait olan, Yonca Lodi'nin yepyeni şarkısı 'Özlüyorum'un düzenlemesinde ise Murat Yeter imzası yer alıyor. Kayıtları Marşandiz ve Lonca stüdyolarında yapılan şarkının orjinali 'An Eisai Ena Asteri', Nikos Vertis'in yorumuyla Yunanistan'da popüler şarkılardan biri.[/align][align=center]Türkçe olarak, eşsiz yorumuyla 'Özlüyorum' a hayat veren Yonca Lodi, Esra Başıbüyük stil danışmanlığında hazırlanan yeni imajıyla Murat Sargın'ın objektifine birbirinden şık pozlar verdi.[/align][align=center]Beyoğlu'nun tarihi binalarından birinde çekimleri gerçekleşen klibin yönetmenliğini ise Esra Başıbüyük üstlendi.

[video=youtube]

[/align]
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...