İçeriğe atla

Geyik 2016

Cem

Pinlenen İletiler

Attığınız tşk'lerle 5. sıraya yükseldim şu an kendimi halk oylamasında sürpriz bir şekilde 2. olmuş gibi hissediyorum tşkler

İkincilik? Yerimde gözün mü var?

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Attığınız tşk'lerle 5. sıraya yükseldim şu an kendimi halk oylamasında sürpriz bir şekilde 2. olmuş gibi hissediyorum tşkler

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Hayır ama olumlu hissediyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Hayır ama olumlu hissediyorum

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

lphonelular kervanına katılmış bulunuyorum.cok karışık geldi yardım please

2 gün önce ilk defa bir iphone ile uğraşmak zorunda kaldım. Vardığım sonuç şu: Ne olursa olsun, alttaki yuvarlak tuşa bas.

Züreycim seni ne zaman elmalıyoruz hayırlısıynan

Gizlenmiş İçerik

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

lphonelular kervanına katılmış bulunuyorum.cok karışık geldi yardım please

2 gün önce ilk defa bir iphone ile uğraşmak zorunda kaldım. Vardığım sonuç şu: Ne olursa olsun, alttaki yuvarlak tuşa bas.

Züreycim seni ne zaman elmalıyoruz hayırlısıynan

Gizlenmiş İçerik

Sitenin reklam paralarından bana bi hayır fonu açarsanız bi 30-40 seneye olabilir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tabi ki neden olmasın

Günlük kazancımızın %20'sini sana aktarırız (0,40₺) x %20 = 0,08₺

Yıllık ödemen = 29,2₺

Iphone 3000₺ olsa 3000/29 = 103 yıl

E hadi yine iyisin Iphone 200'e yetişiyosun

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...