İçeriğe atla

Geyik 2016

Cem

Pinlenen İletiler

Çağataycım, gönderdiğin o güzel foto kimin 14 cm olduğunu kanıtlıyor bence? Arşivimde saklıyorum, gün gelir dilin uzar kullanırım diye alşsdmşasdn

AHHHH CANIM SEN ÇOK FENA TROLLENMİŞSİN HALA ONU BENİM ATABİLECEĞİME İNANIYORSUN. YAZIK BE. ÇOK SEVDİN GALİBA SAKLIYORSUN ÖRNEK OLUR DİYE. GEL GERÇEĞİNİ GÖSTEREYİM SANA ZİRA O BENİM FOTOĞRAFIM DEĞİLDİ NE YAZIK KKİİİİİ ZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA sdfghjkşlfşvsvgkşdlsrkjgvrştjgvbşgstrşkjfdşlvsflk

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sevye iyice düştü yalnız.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
Musty gelip bi ilahi okusa da kendimize gelsek.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Muhtemel, o kadar olduğunu bile sanmıyorum

Gizlenmiş İçerik

DESTUR DE KONUŞ TROLİÇEYLE

BURASI BENİM ÇÖPLÜĞÜM FAÇANI ALIRIM AŞŞAA ONA GÖRE

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Maymun kıçını görmüş yara sanmış

Gizlenmiş İçerik

bu karılar da hayali uzuvlarının boyutunu tartışıyo

Gizlenmiş İçerik

yazık ne diyim size

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...