SON DAKİKA
5 dakikada okuyabilirsiniz

San Marino: Serhat Tekrar Eurovision’da

haha
San Marino: Serhat Tekrar Eurovision’da

Bugün yapılan basın toplantısında San Marino’yu 2016 yılında temsil eden Serhat’ın bu yıl tekrar temsil edeceği açıklandı!

Serhat 2016 yılında I Didn’t Know isimli şarkısıyla dikkatleri çekmiş ama ülkesini finale taşıyamamıştı.

Basın toplantısında San Marino adına açıklamalarda bulunan, San Marino televizyonu RTV’nin genel müdürü Carlo Romeo, 10. kez katılacakları Eurovision Şarkı Yarışması için, uluslararası başarılarını yakından takip ettikleri ve daha önce San Marino’yu temsil ettiği, ”I Didn’t Know” şarkısıyla, Amerikan resmi Billboard dans listelerinde, 25 numaraya kadar yükselen Serhat’a, bir kez daha teklif götürdüklerini açıklayarak, ”Teklifimizi kabul ettiği için çok mutluyuz, birlikte büyük başarılara imza atacağımıza inanıyoruz” dedi.

”Hem San Marino Hem Türkiye Adına Yarışacağım”

”Türk Olarak Gurur Duyuyorum”

İki yıl aradan sonra San Marino adına ikinci kez Eurovision’da yarışacak olan Serhat, duygularını ”Hem San Marino hem Türkiye adına yarışacağım, Türk olarak gurur duyuyorum” diyerek açıkladı.

Kaynak: Bültenler

Başlıklar: ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

31 Ocak 2019, 22:41

VIDEO: Melfest 2019 1. Yarı Final Şarkılarını Dinledik

İsveç, her sene Eurovision Şarkı Yarışması’nda yarışacağı şarkıyı ”Melodifestivalen” (MF/Melfest) adını verdiği ulusal elemeyle seçiyor. Bu sene düzenlenecek Melodifestivalen’in ilk yarı final şarkılarının birer dakikadan oluşan kısa tanıtımları yayınlandı. 2 Şubat Cumartesi akşamı düzenlenecek birinci yarı finalde yarışacak 7 şarkıyı dinledik ve yorumladık. Tepki videomuzu izleyin! Youtube kanalımıza abone olmayı...

Devamını Görüntüle
);