SON DAKİKA

RTP’den postcard açıklaması!

RTP’den postcard açıklaması!

Eurovision fanlarının her yıl heyecanla beklediği postcard genel formatı Portekiz’in yayıncı kuruluşu RTP tarafından açıklandı.


Postcardlar -kartpostal da diyebiliriz- ülkelerin sahneye çıkmadan önce ekrana gelen kısa tanıtım videolarıdır. Genel olarak o ülkenin belli başlı turistik mekanları ve o sene yarışacak sanatçı gösterilir. 2009 Eurovision’da Hadise sahneye çıkmadan önce yayınlanan tanıtım videosunu izleyin:

Temsilcilerin de tanıtım videosunda gösterildiği bir örnek:

RTP direktörü Daniel Deusdado, Eurovision 2018 postcardlarının ülkeyi en iyi şekilde tanıtmaya yönelik olacağını, 42 ülkenin delegasyonları ile temsilcilerinin postcard çekimleri için Portekiz’e gideceğini ve her ülkenin postcardlarında Portekiz’in farklı bir yerinin gösterileceğini açıkladı. Deusdado, bu tanıtım videolarının Portekiz turizmi için oldukça faydalı olacağını düşünüyor.

Daniel Deusdado, RTP’s director.

Lizbon tanıtım videosunu izleyin:

Başlıklar: , , , , , , , ,
Siz de böyle bir web sitenizin olmasını istiyorsanız TIKLAYIN!

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

12 Ekim 2017, 09:08

Malta: Ulusal finalde yarışacak 16 finalist belli oldu

Malta televizyonu PBS, Mayıs ayında Lizbon’da gerçekleşecek Eurovision Şarkı Yarışması için düzenlenecek ulusal finalde yarışacak şarkıları açıkladı. Şubat ayında düzenlenmesi planlanan ulusal finalde yarışacak 30 aday 15 Eylül’de duyurulmuştu. Bu konuyla ilgili haberimize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Yedi yabancı jüriden oluşan kurul, 27, 29 ve 30 Eylül tarihlerinde toplandı ve 30...

Devamını Görüntüle
);