SON DAKİKA

RTP’den postcard açıklaması!

RTP’den postcard açıklaması!

Eurovision fanlarının her yıl heyecanla beklediği postcard genel formatı Portekiz’in yayıncı kuruluşu RTP tarafından açıklandı.


Postcardlar -kartpostal da diyebiliriz- ülkelerin sahneye çıkmadan önce ekrana gelen kısa tanıtım videolarıdır. Genel olarak o ülkenin belli başlı turistik mekanları ve o sene yarışacak sanatçı gösterilir. 2009 Eurovision’da Hadise sahneye çıkmadan önce yayınlanan tanıtım videosunu izleyin:

Temsilcilerin de tanıtım videosunda gösterildiği bir örnek:

RTP direktörü Daniel Deusdado, Eurovision 2018 postcardlarının ülkeyi en iyi şekilde tanıtmaya yönelik olacağını, 42 ülkenin delegasyonları ile temsilcilerinin postcard çekimleri için Portekiz’e gideceğini ve her ülkenin postcardlarında Portekiz’in farklı bir yerinin gösterileceğini açıkladı. Deusdado, bu tanıtım videolarının Portekiz turizmi için oldukça faydalı olacağını düşünüyor.

Daniel Deusdado, RTP’s director.

Lizbon tanıtım videosunu izleyin:

Başlıklar: , , , , , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

20 Mart 2018, 15:13

Eurovision 2018 2. Yarı Final Favori Listenizi Oluşturun

Eurovision 2018’in tüm şarkıları ve 1. yarı finali için düzenlediğimiz favori listesi oluşturma sitemiz şimdi de 2. yarı final şarkıları için kullanıma açıldı. Aşağıdaki linke giderek Eurovision 2018 2. yarı finalindeki favori listenizi 1.’den 18.’ye tek tıkla oluşturabilirsiniz. (Our favorite list generator web site is also online for Eurovision 2018...

Devamını Görüntüle
);