SON DAKİKA

Lady Gaga müziğe bir süre ara mı verecek?

Lady Gaga müziğe bir süre ara mı verecek?

Cuma günü Kanada’nın Toronto şehrinde sahne alan Lady Gaga aynı zamanda kendisi için Netflix tarafından hazırlanan belgeselin de galasını gerçekleştirdi. “Gaga: Five Foot Two” isimli belgesel, Toronto Uluslararası Film Festivali’nde gösterildi. Sağlık sorunlarından dolayı biraz yavaşlamayı düşündüğünü söyleyen Gaga, ara verdiği dönemde de şarkı üretmeye devam edeceğini belirtti.

Lady Gaga at Toronto International Film Festival for premiering of “Gaga: Five Foot Two” documentary by Netflix.

Gaga, Eylül 2016’da Joanne adını verdiği albümünü yayımlamıştı. Bu albümden “Perfect Illusion”, “Million Reasons” ve “John Wayne” şarkılarını kliplendirmişti. Yine bu albüm döneminde “NFL – Pepsi Zero Sugar Super Bowl LI Halftime Show”da sahne alarak büyük ses getirmişti. Şimdilerde ise Netflix, Gaga’nın hayatını anlatan belgeseli seyirciyle buluşturmaya hazırlanıyor.
Yönetmen Moukarbel belgeselle ilgili olarak, “Perdeleri sıyırarak, bir şarkıcının arkasındaki kadınla tanışacağız” dedi. Gaga, sosyal medya hesabından belgeselin kısa bölümlerini paylaştı.

Belgeselin fragmanı:

Gaga’nın son video klip çalışması:

Başlıklar: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

10 Ocak 2019, 18:59

Kral TV Kapanıyor

Gezegen Mehmet adıyla bilinen Mehmet Akbay twitter hesabından Kral Tv’nin 1 Şubat 2019 itibariyle sadece dijital platformlardan yayınlarına devam edeceğini duyurdu.

Devamını Görüntüle
);