İçeriğe atla

Emir - Sudan Sebep

Mustafa

Pinlenen İletiler

Emir - Sudan Sebep

[video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

geçiyor muyum içinden

düşünüyor musun sende

beni görmek istiyor musun

sudan bir sebeple

dolaşıyorsun içimde

ateşten bir rüzgar gibi

sana kim izin verdi ki

aşkla çöz beni diye

her sabah çiçek gibi

açılan o gözlerini

görmenin sihrini

sen bilemezsin ki

söz verdim yarına güzel olacak

ay dolunay sabah çok uzak

üstüme düşen gölgene baktım

aşkın tenime çok yakışacak

Gizlenmiş İçerik

Söz: Yıldız Tilbe

Müzik: Gülşen

Düzenleme: Ozan Çolakoğlu

Vokal: Gülşen

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yıldız Tilbe ve Gülşen gibi harika şarkılara imza atmış iki isim birleşince neden böyle saçma bişey çıkmışki ortaya. Çok şaşırdım. Çok kötü. Sözler de beste de tek başına değerlendirildiğinde zayıf. Belki tamamını Yıldız ya da tamamını Gülşen yapsa iyi olabilirmiş.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Emir Ateşten bi’rüzgar’la Geliyor

Yakışıklı ve yetenekli yorumcu EMİR “Ateşten Bi Rüzgar” adlı maxi single’ını tamamladı.Üç şarkılık maxi single albümünde Emir , Yıldız Tilbe – Gülşen – Alper Narman – Onur Özdemir gibi isimlerle çalıştı.

Müzik direktörlüğünü Ozan Çolakoğlu’nun üstlendiği albümün çıkış şarkısı sözlerini Yıldız Tilbe ‘nin yazdığı bestesi Gülşen’e ait olan “Sudan Sebep” adlı şarkı.

Kaya Müzik etiketiyle yayınlanacak olan “Ateşten Bi’Rüzgar” ın düzenlemeleri Ozan Çolakoğlu ve Atınç Tombak üstlendi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Alper Narman da maşallah. İzel, şimdi de Emir. Bir döndü pir döndü adam piyasaya. Hande'ye de uğrasın n'olur.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Alper Narman da maşallah. İzel, şimdi de Emir. Bir döndü pir döndü adam piyasaya. Hande'ye de uğrasın n'olur.

Gizlenmiş İçerik

haha Blog yazar Denizcan Kutlu Alper'le röportaj yaptı handeyle yeniden çalısmayı düşünüyormu die sormasını rica ettim sorucakmıs hatta sordu yakında röportajı yayıınlayacakmış

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

[video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

KLİBİ

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 6 ay sonra...

[align=center]Emir'den Veda Gecesi'ne Klip[/align]

[align=center][video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]EMİR, "Sudan Sebep" ve "Makina"nın ardından “Veda Gecesi" (Koyu yalnızlık) adlı şarkısına, kardeşi Erdi Sevinç yönetmenliğinde klip çekti. Sözleri Yıldız Tilbe'ye, müziği Harry K'ya ait olan şarkının düzenlemesi ise Atınç Tombak imzası taşıyor...[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Boylece maxi singledaki tum parcalar da kliplenmis oldu, sevindim.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...