İçeriğe atla

Melih: Yine Onun Olsam

Melih

Pinlenen İletiler

• İleti 35
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Last fmde kendime ait sayfa açıcam

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> şarkılarımı skroplucam

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bugun yolda gelirken kendimi yine onun olsamı söylerken buldum..dilime dolaşmış nakarat

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> ilk dinlediğim buydu yeni yorum yapabildim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...
  • 1 yıl sonra...

994.035   Hedef 1.000.000 

Gizlenmiş İçerik

:heart:

Gizlenmiş İçerik

:heart:   [align=center][video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tapatalk'tan giriyodum video gözükmedi, 1 milyon yazınca oha dedim meğer Portekiz'in performansıymış; senin yorumun sandım

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...