İçeriğe atla

Lady Gaga Fan Club (Little Monsters)

Mustafa

Pinlenen İletiler

[align=center]Melih Albümün Hindistan Versionuna bak

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">[/align]

[align=center][video=youtube]

[/align]
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ohaa Drugs yazmamışlar bizde yazıyo ayrıca memelerini ve götünü balonla kapatmışlar bizde açık

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İstanbulda ben çıktığı hafta gittim hiç bir mağazamızda kalmadı falan dediler

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> belki ondan öyle yapmışlardır

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

online aldığın zaman daha erken geliyor sana raflara düşmeden şahsen ben hem license hemde deluxe editionu aldım aldıktan sonra dr a gittim daha raflarda yoktu

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bana license hediye geldi

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> deluxe için götümü yırttım

Gizlenmiş İçerik

Megavizyonda buldum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Lady Gaga: "Anne olmak için çocuk doğurmaya gerek yok. Bende bir anneyim. Milyonlarca çocuğum var. Parmağımla göstereceğim çoğu kişinin annesiyim. İnanın benden büyük çocuklarımın olması müthiş bir şey. Ve şuan kalbimle onların 'Seni Seviyoruz Gaga' dediklerini duyuyorum."

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...