İçeriğe atla

Geyik 2014

Uğur

Pinlenen İletiler

ayrıca ağbi çekmeyi çağatay çok iyi bilir zamanında göksele abi abi diye ortalarda dolaşıp 12 ler verip alan kendisiydi :D

Paranoyak mi paranoyami her neyse bu iste @Pİxel

Verdiğim oylar kimseyi ilgilendirmez. Bana abi abi diyenlere 12 leri bassaydım en başta ''karşim'' sıfatını eklediğim Yiğit'e yağdırırdım 12'leri. Fakat çok nadirdir ona yüksek verdiğim. Neyse açıklama yapmak zorunda da değildim. Oylarımdan rahatsız olanlar benimle ''direkt'' iletişime geçebilirler. Ben paşa paşa dinliyorum şarkıları. Sevgiler..
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bırı Melıhe logo yapsın hey

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben ve logo aman allahım

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

neden olmasın be

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gronıngen

Beceremıyorum sahsen teknolojı cahılıyım

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]Usta vs. Reyiz

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Ahahahaa

iPhone 'dan Tapatalk aracılığı ile gönderildi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...