İçeriğe atla

India'01:Katrina Kaif & Salman Khan - Mashallah

Canreyhan

Pinlenen İletiler

[align=center]

[/align][align=center]INDIA[/align][align=center]

[/align][align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

[/align][align=center]

[/align][align=center]Katrina Kaif & Salman Khan - Mashallah[/align][align=center]

[/align][align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

[/align]

[align=center][video=youtube]

[/align]

[align=center]Playlist tarzı bir şey yapılacaksa 1.06/1.36[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben pek begenmedim Can, sana bir kac onerim olacak Hindistan icin, bi ara konusalim.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Basarilar!

Kazakistan'a bekleriz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

o zaman etsc'den de çıkarılsaydı. forumdan ayrıldıysam da geri döndüğüm zaman verildi başkasına bu kadar da mı değerim yok gözünüzde bu kadar yıldır?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Niye

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> böyle

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> heyecan

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> oldu

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> sitede

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> :)

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Uğur konuşmasına dikkat etsin herkes.Buraya sorun çıksın diye gelmedim ben.Öyle olacaksa da cıkarım.Sen istedin diye geldim buraya.Ama kimse de benimle alay edemez.Susarım cogu şeye ama buna izin veremem.

Sonerin yarışıp yarışmadıgını ozellikle sordum ben bıraktıgı soylendi konuyu actım.Eger devam ediyorsa hindistanı bırakabilrim sonuçta benden once almıştı.Benim için sorun olmaz yani.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...