İçeriğe atla

CHRIS BROWN`DAN DEĞİŞİK BİR ORTAKLIK

Mustafa

Pinlenen İletiler

[align=center]CHRIS BROWN`DAN DEĞİŞİK BİR ORTAKLIK[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

[/align]

[align=center]Chris Brown, geçtiğimiz yıllarda vefat eden Aaliyah'ın yayınlanmamış kayıtlarından bir derleme yaparak hazırladığı "Don't Think They Know" adlı şarkısını yayınladı.[/align]

[align=center][video=youtube]

[/align]
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center][align=center]RIHANNA DÜETİ ALBÜMDE YOK[/align][/align]

[align=center][align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

[/align][/align]

[align=center]Yeni albümü "X"i yayınlamaya hazırlanan Chris Brown, Rihanna'yla düet yaptığı parçayı albümden çıkardı.

Rihanna’yla oldukça çalkantılı bir ilişki yaşayan Chris Brown son ayrılıkları üzerine, 15 Temmuz’da raflarda olacak albümünden Rihanna’nın yer aldığı şarkıyı çıkardığı açıklandı.[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Temmuz diyomuş zaten tamam o zaman problem yok üstüme gelmeyin

Aa düzelttin

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> ben de Haziran gördüğüme emindim diyodum kendi kendime

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Neee batırmak mı? Şarkı dinlenilebilir hale gelmişti

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> ben Nobody's Business'ı da beğenmiştim keşke çıkarmasaymış albümden ama internete düşer diye tahmin ediyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...