İçeriğe atla

Eurovision Şarkı Yarışmasında Jüri mi Yoksa Halk mı ?

Ladadidej

Jüri mi ? Halk mı ?  

1 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

jüriden yüksek puan alan şarkılar genelde slow şarkılar oluyor..tamam iyi solwlar alsın..Ben jüri olduğu sürece loreen gibi ya rusya temsilcleri gibi farklı kişiler olmadığı sürece hareketli şarkıların jüride hep sonlarda olacağını düşünüyorum artık..Önümüzdeki senelerde daha çok slow şarkı göreceğiz bu bunun göstergesi..Ben halk oylamasını açıkçası bu seneye kadar adaletli bulmuyordum..ama bu sene jüriyi adaletsiz buldum halk daha düzgün şarkılara oy vermiş

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ankette jüri demişim, ne kadar safmışım. Kandırıldım.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

jüriden yüksek puan alan şarkılar genelde slow şarkılar oluyor..tamam iyi solwlar alsın..Ben jüri olduğu sürece loreen gibi ya rusya temsilcleri gibi farklı kişiler olmadığı sürece hareketli şarkıların jüride hep sonlarda olacağını düşünüyorum artık..Önümüzdeki senelerde daha çok slow şarkı göreceğiz bu bunun göstergesi..Ben halk oylamasını açıkçası bu seneye kadar adaletli bulmuyordum..ama bu sene jüriyi adaletsiz buldum halk daha düzgün şarkılara oy vermiş

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Jüri performansı iyi olan her şarkıya oy verir ki,bu düşünce yanlış.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...