İçeriğe atla

Geyik 2013

Cem

Pinlenen İletiler

Zamani olamayabilir en azindan birine haber verebilir vaktim yok diye ricada bulunabilir konu icin

Bizim gibi değil Şermin, çalışıyo sonuçta. Muhtemelen Uğur'a söylemiştir zaten açamayacağını ama o da ortalıkta yok. 2 gün beklemek de kimseyi öldürmez.

Sıkıldım.

Yayın yap, gelelim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Zamani olamayabilir en azindan birine haber verebilir vaktim yok diye ricada bulunabilir konu icin

Bizim gibi değil Şermin, çalışıyo sonuçta. Muhtemelen Uğur'a söylemiştir zaten açamayacağını ama o da ortalıkta yok. 2 gün beklemek de kimseyi öldürmez.

Sıkıldım.

Yayın yap, gelelim.

Bilsem yaparım valla.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hoşgeldin bey ayağını yıkim gel

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Midem kalkti

Gizlenmiş İçerik

3. Grammy ETSC final oylamalari yarin aksam 20:00'de yapilacak yayinla baslayacak.

ETSC final oylamasina bu gece gecilecek.

TSC 1. hafta sonuclari bu gece aciklanacak, 2. haftalik finaller donemi baslayacak.

Cok isim var bittim ben

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...