İçeriğe atla

Geyik 2013

Cem

Pinlenen İletiler

kimse benim kadar zorlanmıyordur oy verirken eminim yine 13 ülke beğendim

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> ahahh

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

En zorlandigim yarisma 10. ETSC finaliydi, finalde olan 21 sarkidan 19'u harikaydi. Polonya ve Macaristan haric.

(

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Vallahi sanırım benden 11 ülke puan bekliyor(yorumlarıma baktığımda).Bunlardan yaklaşık 4 tanesine yüksek bir puan çıkacak şeklinde yorum yapmışım.5-6 tanesine de beğendim puan vermeye çalışacağım yazmışım.1 tanesini de eledim mecburen.Diğer 10'undan daha az sevdiğimi

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sanane uğur ben beğendiklerimi zaten yorumlardada söyledim kapalı yorum yazmıyoruz herkes görüyor

Bir adminle konusuyosun uslubuna dikkat et oncelikle. Icli disli olduk diye abartma hemen.

Kimse buraya puan vermeyi dusundugu ulkeleri liste halinde yazamaz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şu anda bu şarkıyı dinliyorum

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Bir kere de geyiğe yazalım ne dinlediğimizi

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20"> ahahahah

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...